Horror na stacji metra! Mężczyzna wepchnął pod pociąg (…)!

pociąg

Prawdziwy horror rozegrał się na stacji metra w stolicy Argentyny, Buenos Aires. Nagranie z kamer monitoringu pokazuje jak mdlejący mężczyzna wpada na stojącą przed nim kobietę i przypadkowo spycha na tory tuż przed nadjeżdżający pociąg. Dzięki szybkiej reakcji osób stojących na peronie tragedii udało się uniknąć.

Cała sytuacja rozegrała się w stolicy Argentyny, Buenos Aires i wyglądała bardzo dramatycznie. Na peronie metra stało mnóstwo osób, kiedy jeden z mężczyzn zasłabł i ciężarem swojego ciała zepchnął stojącą przed nim kobietę. Ta spadła prosto na tory i mocno się poturbowała. To jednak nic z tragedią do jakiej mogło dojść za chwilę. Z tunelu wyłonił się pociąg i jechał wprost na leżącą kobietę. Na szczęście inni pasażerowie zachowali zimną krew i tragedii udało się uniknąć. Maszynista zauważył sygnały jakie mu dawali i w porę zatrzymał skład. 

 

 

 

 

Lokalna policja podkreśla, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, a osoby oczekujące na kolejkę na peronie zachowały się wzorowo. Dzięki ich postawie pasażerka, która została zepchnięta na szyny zawdzięcza życie. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamery monitoringu. Trzeba przyznać, że kobieta była o krok od śmierci. Media nie podały tożsamości pasażerki i mężczyzny, który zemdlał. Wiadomo tylko tyle, że leczył się na astmę.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:DRAMATYCZNY wypadek na A2! Nie żyje…

 

 

 

źródła: o2.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 

Komentarze