Imigrant chciał dostać się do Maroka! Nie przeżył lotu, bo schował się w…

Makabrycznego odkrycia dokonali pracownicy znanych linii lotniczych. Pewien nielegalny imigrant postanowił dostać się wraz z innymi pasażerami do Maroka. Niestety, nie przeżył lotu ponieważ schował się w przestrzeni  w której po starcie chowają się koła. Mężczyzna zamarzł wskutek zbyt niskiej temperatury.

Do zdarzenia doszło podczas lotu samolotu, który podróżował z Gwinei do Maroka ( w Maroko część turystów miała uczestniczyć w dalszym locie do Paryża). Jeden z imigrantów wpadł na niecodzienny pomysł. Sądził, że gdy schowa się w niewidocznej dla pozostałych pasażerów strefie samolotu, bez problemu uda mu się dostać do upragnionego kraju. Błędne myślenie doprowadziło do prawdziwej tragedii. Imigrant po prostu zamarzł.

Zobacz też: Zaskakująca DECYZJA? Julia Wieniawa, Mateusz Damięcki i Anita Sokołowska zdecydowali się na UDZIAŁ w…

Odkrycia dokonano niedługo po wylądowaniu samolotu w porcie lotniczym Casablanca. Mężczyzna, który próbował nielegalnie przedostać się do Maroko nie spodziewał się najgorszego. Nie miał świadomości, że na wysokościach temperatura powietrza może spaść nawet do -63 stopni Celsjusza.

Nie miałam pojęcia, że ludzie w ten sposób próbują opuszczać swoje kraje. To bardzo niebezpieczne. Żal mi jego i jego rodziny – przyznała jedna z pasażerek lotu w rozmowie z dziennikarzami.

Historia nielegalnego imigranta wstrząsnęła nie tylko załogą samolotu, ale również innymi pasażerami.

Źródło: o2

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak UJAWNIŁA szokującą prawdę! Jej mąż Piotr…

 

Komentarze