Internauci są w szoku! Julia Wieniawa ma już…

Julia

Julia Wieniawa żyje na naprawdę wysokich obrotach, a jej kariera rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Czy młoda aktorka sprosta wszystkim wymaganiom proponowanych jej ról i co na to Internauci?

Julia Wieniawa stała się rozpoznawalna dzięki roli dziewczyny Kuby Boskiego w serialu telewizyjnym „Rodzinka.pl”. W 2018 roku stała się twarzą wielu kampanii reklamowych, wystąpiła także w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”.

 

Obecnie Julia ma dopiero 20 lat i bardzo dobrze zapowiadającą się karierę aktorską. Gwiazda żyje na pełnych obrotach i angażuje się w każdy możliwy projekt. Ponadto chętnie udziela wywiadów i pozuje dla magazynów.

Ze względu na napięty grafik i coraz to nowsze wyzwania oraz obowiązki zawodowe można się domyślać, że brakuje jej czasu dla siebie.

Internauci podziwiają taką postawę i są w szoku! Zastanawiają się jak gwiazda potrafi wszystko pogodzić i zorganizować. Fani twierdzą, że Julka ma już tyle obowiązków, iż nie wiadomo kiedy znajduje czas na sen.

Wszystko dlatego, że Julia Wieniawa cały swój dzień zrelacjonowała na Instagramie.

W środę po zdjęciach do serialu  „Zawsze warto” pojechała prosto na premierę bajki, w której podkładała głoś jednej z postaci. Potem wróciła na plan, a następnie udała się na bankiet.

Fani byli pod wrażeniem, że bez problemu wytrzymuje taki nawał pracy.

„Jak ty tak dajesz radę?”, „Nasza zapracowana Julka!„, „Kiedy ty śpisz? Czy ty masz czas, żeby w ciągu dnia cokolwiek zjeść?” -czytamy wypowiedzi Internautów.

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze