Jak dbać o swój związek? Oto 5 prostych wskazówek!

wskazówek

Twój partner już nie jest taki, jak kiedyś? Spędzacie ze sobą coraz mniej czasu?

Związki przeżywają kryzysy, ale wcale nie muszą być one destrukcyjne. Wystarczy trochę wysiłku, żeby życie z druga osobą każdego dnia było świeże. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

1. Budujcie swój dom razem

Nie trzeba razem nosić cegieł i wylewać fundamentów, ale na przykład wspólne malowanie ścian czy skręcanie mebli, może dać wiele frajdy i zbliżyć was do siebie.

2. Wyglądajcie dobrze dla siebie

Kiedyś nie pokazałabyś się swojemu mężczyźnie w starej koszulce. A dziś? Przyjrzyj się temu, jak wyglądasz w domu – czy chodzisz nieumalowana i często masz na sobie wyciągnięty dres? Pora coś z tym zrobić! Oczywiście, nie można przesadzać, ale warto dobrze wyglądać dla swojej drugiej połówki, ponieważ to procentuje.

wskazówek
Pixabay

3. Trzymajcie się razem

Nie musisz ciągle chodzić na drinka z koleżankami. Spędzanie czasu z mężczyzną, może być o wiele bardziej ekscytujące. Wygłupiajcie się i czerpcie z życia pełnymi garściami!

4. Utrzymujcie swoją niezależność

Spędzajcie razem czas, ale miejcie też chwilę na własne zainteresowania i pasje, ponieważ ciągłe przebywanie razem to prosta droga do kłótni i destrukcji.

5. Wymyślajcie

Planujesz kupić prezent swojemu mężczyźnie? A może lepiej zrobić coś samodzielnie? Nawet drobiazg, na zrobienie którego poświęciłaś swój czas, będzie lepszy niż najdroższy gadżet i z pewnością zostanie on doceniony przez twojego partnera. A jeśli nie masz serca do tworzenia, lepiej zamiast ubrań, gadżetów itd…, kup swojemu ukochanemu coś, co będzie można długo wspominać…

Niezwykle ważna w związku jest też rozmowa. To najlepszy sposób na rozwiązywanie wszelkich konfliktów.

Czytaj też: 10 popartych naukowo różnic pomiędzy płciami. Numer 8 was zaskoczy!

Źródło: Womanitely.com

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze