Jako jedyna kobieta na świecie urodziła taką ilość dzieci! Wszystkie jej ciąże były…

Jako jedyna kobieta na świecie urodziła taką ilość dzieci! Wszystkie jej ciąże były…

Przez rzadką chorobę genetyczną wszystkie jej ciąże były mnogie. Przez to kobieta pobiła rekord  w urodzeniu liczby dzieci. 6 razy wydała na świat bliźnięta, trzy razy czworaczki i cztery razy trojaczki.

 

Mariam Nabatanzi z Ugandy Do 36 roku życia urodziła 44 dzieci. Obecnie kobieta sama zajmuje się swoją ogromną rodzinę, ponieważ 4 lata temu jej mąż ją porzucił.

 

Sam fakt, że kobieta miała zaledwie 12 lat, kiedy wyszła za mąż, za mężczyznę w wieku 40 lat wzbudza przerażenie.

Mało tego jej wybranek nie tylko był 28 lat starszy ale też miał już kilka żon, z którymi wychowywał dzieci. Zaledwie rok po ślubie dziewczynka urodziła swoje pierwsze bliźnięta. Wtedy na świat zaczęły przychodzić kolejne dzieci.

 

Niemal każda ciąża była mnoga i Mariam nie wiedziała co ma zrobić. W wieku 23 lat, kiedy miała 25 dzieci udała się do lekarza, aby pomógł jej z tym problemem. Nie chciała rodzic kolejny raz.

Jak ocenił lekarz specjalista organizm kobiety produkuje za dużo jajeczek. Podczas jednej owulacji zamiast jednego, jej jajniki uwalniały po kilka komórek jajowych. Lekarz ostrzegł Mariam, że w tej sytuacji leczenie może być groźne dla jej zdrowia lub nawet życia. Nie zalecił jej także przyjmowania antykoncepcji.

 

ZOBACZ TEŻ:Nagrał marsz LGBT! Skazali go za to na…

 

Obecnie kobieta pracuje jako fryzjerka. Jest też dekoratorką i urządza imprezy. Czasami zdarza jej się zbierać złom, aby dorobić. Jest zdeterminowana i nie poddaje się mimo przeciwności losu.

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze