Jakub z rolnik szuka żony został ojcem! W sieci pojawiło się zdjęcie!

Jakub

„Rolnik szuka żony” cieszy się dużym zainteresowanemu wśród widzów. W 6 edycji telewizyjnego show szczególną sympatię wśród fanów zyskali Ania i Kuba.

Tych dwoje uczestników od początku programu wykazało się inteligencją oraz dojrzałością emocjonalną i choć zawsze byli ostrożni w okazywaniu swych uczuć to i tak wszystko wskazuje na to, że to właśnie w telewizyjnym show odnaleźli miłość.

 

 

Anna (34 l.) i Jakub (43 l.) z 6. sezonu „Rolnik szuka żony” są w szczęśliwym związku!  Wszystkie plotki na temat tego, że para się rozstała są nieprawdziwe.

Co więcej Jakub został ojcem, bo przecież Ania ma syna Janka, którego wychowuje samotnie. Uczestnik programu w końcu stworzył szczęśliwą rodzinę, na którą czekał tyle lat.

 

Sama Ania przyznała w programie, że do 6 sezonu „Rolnik szuka żony” zgłosiła się za namową syna. Kuba, który ze wzruszeniem opowiadał w programie o tym, że pomyślnie złapał kontakt z synem partnerki był poruszony rozmową z młodym chłopakiem.

 

„Chciałem tylko żeby mama była szczęśliwa”– takie słowa padły z ust Janka podczas szczerej rozmowy z Jakubem.

 

Kuba robi wszystko, by spędzać z nimi jak najwięcej czasu i bardzo pomaga w codziennych, domowych obowiązkach. Ania twierdzi, iż Jakub i Jaś świetnie się ze sobą dogadują i mają do siebie spore zaufanie.

 

Niedawno w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie szczęśliwej rodziny. Ania, Kuba i Jaś podziękowali fanom „Rolnik szuka żony” za ogrom wsparcia, wiary i miłych słów. 

 

https://www.instagram.com/p/B5i5lmjlCig/

 

 

ZOBACZ TEŻ:TAJEMNICA ciąży księżnej wyszła na JAW! Ojcem jest…

 

Źródło:party

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze