Jan Kulczyk ŻYJE?! Są oficjalne doniesienia!

Kulczyk

Wokół tematu śmierci Jana Kulczyka, co jakiś czas pojawiają się nowe teorie spiskowe. Są tacy, którzy wierzą, że biznesmen żyje, tylko sfingował własną śmierć, by mieć spokój od medialnego szumu. Ich zdaniem Kulczyk ukrywa się w jednej ze swoich rezydencji, gdzieś za granicą! Temat ten w studio „Polsat News” w pewnym sensie poruszył również aktor Jarosław Jakimowicz.

Według oficjalnych komunikatów wiemy, że Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 w wiedeńskiej klinice w wyniku powikłań po zabiegu kardiologicznym. Chodziły również głosy, że poznański biznesmen kilka miesięcy przed swoja śmiercią był szantażowany. Temat jego śmierci nadal wzbudza duże kontrowersje i jest wiele osób, które w ogóle w nią nie wierzą. Według niektórych plotek miliarder był widziany na Cyprze, Egipcie czy we Francji. Ciekawą opinię na temat biznesmena wypowiedział w programie „Skandaliści” emitowanym na antenie „Polsat News”, aktor Jarosław Jakimowicz. Nawiązał w niej do filmu „Młode Wilki”, w którym zagrał jedną z tytułowych ról.

 

 

 

 

 

 

Chodzi o scenę, w której grany przez Jakimowicza Cichy rzekomo ginie, jednak nikt nie widział zwłok, nie było także żadnego pogrzebu. Wypowiedź ta jest nawiązaniem do wielu teorii spiskowych na temat śmierci Jana Kulczyka, trzeba przyznać, jakże trafnym!

 

 

 

 

Nie tacy wracali, ja w filmie „Młode Wilki” mówię taki tekst, który jest przypadkowy wtedy, ale jakże on jest ładny i pasuje do paru innych zdarzeń z naszego życia politycznego, np. teraz. Patrz: moim zdaniem Pan Kulczyk. „Jeżeli chcesz wyjść z tego biznesu, to zrób tak, żeby wszyscy myśleli że nie żyjesz”

 

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Dzięki tym wskazówkom unikniesz nieprzyjemności ze strony teściów

 

 

źródła: nczas.com, foto youtube.com

 

Komentarze