Jej MĄŻ JEST W 8. MIESIĄCU ciąży! Poczęli dziecko NATURALNIE

Danna Sultana

Danna Sultana i Esteban Landrau spodziewają się pierwszego dziecka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ona urodziła się jako mężczyzna, a on – jako kobieta.

 

Para jest małżeństwem. Oboje są transpłciowi. Danna urodziła się mężczyzną, ale identyfikuje się jako kobieta. On przeciwnie. Urodził się kobietą, ale czuje, że jest mężczyzną.

 

Danna to modelka. W lutym poinformowała społeczność na swoim koncie w serwisie społecznościowym Instagram, że zostanie matką, a jej mąż – ojcem. Wrzuciła zdjęcie z testem ciążowym, które podpisała: “Marzenia się spełniają”. Fani cieszyli się razem z nią.

 

Teraz na jej profilu można podziwiać zdjęcie z mężem, który prezentuje pokaźny ciążowy brzuszek. Para spodziewa się chłopczyka. Do poczęcia doszło drogą naturalną, ponieważ mąż i żona mają zachowane naturalne narządy płciowe męskie i żeńskie.

https://www.instagram.com/p/CAbfSEup8Jm/

Niedawno para przeżyła dość emocjonujące chwile. Esteban myślał, że ma skurcze porodowe i przedwcześnie urodzi – jest w 8. miesiącu ciąży. Para pojechała do szpitala, ale okazało się, że to fałszywy alarm. Dziecko ma się dobrze, jest dość duże – stąd takie wrażenia u ciężarnego Estebana.

https://www.instagram.com/p/CAlYQ57Jg23/?utm_source=ig_embed

Na Instagramie Danny pojawiło się zdjęcie z pokaźnych rozmiarów brzuszkiem męża. Modelka podpisała je:

 

“Już prawie mamy nasz skarb”. Syn będzie nosił imię Ariel. Podoba Wam się wybrane przez nich imię dla dziecka?

 

Zobacz też: Pokazała, co CIĄŻA ZROBIŁA Z JEJ PUPĄ! Zrobisz oczy jak 5 zł

 

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze