JENNIFER ANISTON zawiesiła sieć… Jednocześnie pobiła REKORD GUINNESSA! [WIDEO]

Jennifer Aniston jest amerykańską aktorką filmową i telewizyjną. Serial „Przyjaciele” przyniósł jej sukces i sławę, która trwa do dzisiaj. Ostatnio jest o niej głośno, a to wszystko za sprawą Instagrama. 

Grono gwiazd, które nie mają swojego profilu w mediach społecznościowych jest coraz węższe. Jeszce do niedawna należała do niego Jennifer Aniston. Aktorka postanowiła podążać z duchem czasu i przyłączyła się do instagramowej społeczności. Jej obecność  zawiesiła internet. 

W pięć godzin i szesnaście minut zdobyła pierwszy milion obserwujących, pokonując dotychczasowy rekord należący do Harry’ego i Meghan.

Aktualnie profil Jennifer śledzi ponad 11 milionów osób. Z tej okazji aktorka postanowiła nagrać zabawny filmik.

„Dzięki za to miłe przywitanie  tymi słowami aktorka podpisała nagranie, na którym rzuca telefonem o stół. Na filmik zareagowali między innymi Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow i Derek Blasberg.

Nie wszyscy mieli szansę zaobserwować Jen, gdyż zainteresowanie profilem aktorki było tak gigantyczne, że niektórym osobom klikającym obserwuj wyświetlił się komunikat: „Strona jest tymczasowo niedostępna”.

„Zainteresowanie jest gigantyczne! Pracujemy nad naprawieniem tego problemu” – zdradził rzecznik Instagrama w rozmowie z magazynem „People .

Czy Wam udało się zaobserwować Jennifer?

Komentarze