Joanna Krupa po PORODZIE! Pokazała się z…

Dla celebrytki z pewnością najważniejsza jest teraz jej rodzina, a więc mąż oraz córeczka Asha-Leigh, która urodziła się 2 listopada 2019 roku. Joanna nie zaniedbuje jednak także swoich przyjaciół.

Joanna Krupa chętnie dzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami i swoimi odczuciami związanymi z ciążą. Obecnie możemy śledzić jak w mediach społecznościowych Joasia  dodaje nowe zdjęcia z córeczką.

 

 

Joanna Krupa z pewnością należy do tych osób, które po porodzie szybko wracają do formy, a także promienieją i wciąż kontynuują swoje pasje. Tym razem modelka postanowiła spędzić czas ze swoimi znajomymi, gdzie wyszła w Los Angeles na spotkanie przyjaciółmi.

Zgrana ekipa udała się do Avalon Hollywood i tam Joanna pokazała się ze swoimi przyjaciółmi. Jak celebrytka sama napisała na swoim Insta Story:Mamy na wychodnym z dobrego powodu, dwa tygodnie po porodzie„.

 

Joanna wybrała na tę okazję dopasowaną, czarną sukienkę, która doskonale podkreśliła jej figurę po ciąży. Joanna Krupa z lekkimi krągłościami po porodzie wygląda bardzo korzystnie.

Fotkę z wypadu  zamieściła jedna z jej przyjaciółek na Instagramie.

 

 

ZOBACZ  TEŻ:Top Model kto odpadł? Jest OGROMNE zaskoczenie!

 

 

 

Joanna Krupa od początku ciąży była aktywna i poświęcała czas ćwiczeniom oraz zdrowej diecie. Z pewnością przy aktywnym stylu życiu celebrytki, można spodziewać się, że Joanna postawi wkrótce na systematyczne treningi i powróci jednocześnie do swoich obowiązków zawodowych.

 

 

 

 

Źródło:eska.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze