Joanna Krupa PRZESADZIŁA w ciąży?! Na imprezie…

Joanna

Joanna Krupa za kilka tygodni urodzi swoje pierwsze dziecko. Córeczka będzie nazywała się Sophie Grace.

Popularność w polskich mediach przyniosła Krupie rola jurorki i gospodyni w programie „Top Model” emitowanym na antenie telewizji TVN. W 2018 roku Joasia została żoną Douglasa Nunesema.

 

Dotychczas celebrytka z okazji swojej pierwszej ciąży wyprawiła 3 baby shower w  gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół. W ostatnim czasie Joasia zdecydowała się wyprawić jeszcze jedno, końcowe przyjęcie przed rozwiązaniem.

 

Poród nastąpi już niebawem, dlatego Joanna zdecydowała się na najbardziej spektakularne przyjęcie.

Na Instagramie celebrytka opublikowała zdjęcia z ostatniego przyjęcia, na które zaprosiła swoich najbliższych. Przygotowana przez Krupę impreza robiła wrażenie. Przypuszczamy, że niejedna para mogłaby się pokusić o chociażby takie wesele.

Szczególną uwagę odgrywa dekoracja w formie przepięknych biało-różowych kwiatów. Do tego dochodzą śliczne świeczniki, także w kolorze różu oraz pięknie przystrojony stół.

 

ZOBACZ TEŻ:Uwaga na te linie lotnicze! Wydano ostrzeżenie dotyczące…

 

Cała willa utrzymana w tej kolorystyce robi wrażenie. Oprócz kwiatów występują oczywiście także balony, jak przystało na baby shower.

Na zdjęciach możemy zobaczyć siostrę Asi, Martę Krupę. Widać, że dla Joanny kluczową rolę ogrywa rodzina, mąż i oczywiście ich córeczka, która niebawem przyjdzie na świat.

 

ZOBACZ TEŻ:Jedna z byłych żon Michała Wiśniewskiego powiedziała TO i wywołała aferę! Zapytano ją o…

 

https://www.instagram.com/p/B3Z0jAPh5Ls/

 

 

 

Źródło:pomponik.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze