Julia Wieniawa brylowała w modnych ciuszkach na wyborach. Internauci ostro ją skrytykowali

Julia Wieniawa wzięła udział w niedawnych wyborach, a swoją wyprawę do lokalu wyborczego uwieczniła na wideo. Jednak nie wszystkim przypadła do gustu jej wyborcza stylizacja, co wywołało dyskusję w mediach społecznościowych.

W dniu 15 października odbyły się wybory o niezwykle wysokiej frekwencji, sięgającej prawie 73 procent. Julia Wieniawa, popularna celebrytka, postanowiła podzielić się swoim udziałem w tych wyborach. Opublikowała wideo relację z wizyty w lokalu wyborczym. Na nagraniu widać, jak Julia, ubrana w spódnicę, kozaki i płaszcz, razem z torebką Jacquemus, przybywa na miejsce w towarzystwie Nikodema Rozbickiego i swojego pupila. Nagranie przedstawia jej przejazd samochodem i dumne wejście do lokalu wyborczego, a na końcu pokazuje, jak wrzuca kartę do głosowania do urny.

Chociaż Julia otrzymała wiele pozytywnych komentarzy za to, że wzięła udział w wyborach i za jej stylizację, niektórzy internauci wyrazili swoją dezaprobatę wobec tego, jak celebrytka zaprezentowała swoje głosowanie.

Niektórzy z nich skrytykowali to, że Julia wykorzystała swoją obecność w lokalu wyborczym w celach promocyjnych. Komentarze takie jak:

Hahaha, gwiazdeczka poszła na wybory, no nie może być. To wygląda jak reklama

Nie róbmy z tego jakieś trendu, tylko obowiązek” sugerowały, że niektórzy uważali, iż celebrytka nadmiernie eksponuje swoje uczestnictwo w wyborach.

W odpowiedzi na te komentarze Julia Wieniawa postanowiła wyjaśnić swoje działania. Napisała:

Ja miałam ochotę się wystroić

Jej odpowiedź sugeruje, że dla niej samo uczestnictwo w wyborach było ważne, ale także zdecydowała się wybrać na wybory w stroju, który uważała za odpowiedni. W ten sposób wyraziła swoją osobistą decyzję i prawo do indywidualnej ekspresji podczas oddawania głosu.

To kontrowersyjna stylizacja Julii Wieniawy w trakcie wyborów wywołała dyskusję w mediach społecznościowych i podkreśliła różne podejścia do tego, jakie ubranie powinno się wybrać na ten ważny dzień.

Kontrowersje wokół prezesa NIK Mariana Banasia. Ujawnione rozmowy w TVP Info

Komentarze