JULIA WIENIAWA POKAZAŁA OJCA! Wiemy kim jest KONRAD WIENIAWA-NARKIEWICZ!

Julia Wieniawa nieczęsto jest widywana z ojcem.W końcu opublikowała zdjęcie z nim z  jego urodzin. Czy są do siebie podobni? Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Julia Wieniawa często chwali się swoim życiem w social mediach. Ma ponad milion followersów i dzieli się z nimi szczegółami swojego życia. Jeśli chodzi o zdjęcia z rodziną, to jest ich niewiele. Niedawno pojawiła się fotografia z jej ojcem Konradem Wieniawą-Narkiewiczem, z okazji jego urodzin.

JULIA WIENIAWA JAK WYGLĄDA NA ZDJĘCIU Z OJCEM?

JulKA opublikowała zdjęcie z tatą na swoim Instastory. W ten sposób chciała uczcić urodziny taty.

„Mój tatuś ma urodziny! „– napisała.

Czy dostrzegliście podobieństwo?

 KIM JEST KONRAD WIENIAWA-NARKIEWICZ?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest plastykiem, to znana i niezwykle ceniona postać w środowisku artystycznym. Rodzina mówi, że to właśnie po nim Julia odziedziczyła zamiłowanie do sztuki.

Rodzice młodej aktorki rozstali się, gdy była ona mała. Media spekulowały nawet, że  dziewczyna nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Julka przyznała, że podziwia tatę za jego wiedzę i talent. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to artysta plastyk, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych wyróżnień.

Mężczyzna jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki, natomiast wykształcenie pedagogiczne zdobył na ASP w Poznaniu. Jest autorem wielu wystawy w Polsce i za granicami kraju. Jest zwycięzcą  Wielkiego Konkursu Malarskiego Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w 2000 roku. Zapracował na nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro-Art 2014.

Aktualnie Konrad Wieniawa-Narkiewicz pracuje jako wykładowca projektowania graficznego w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Uczy także malarstwa, grafiki i rzeźby w Młodzieżowej Akademii Artystycznej. Julia Wieniawa nie jest jego jedynym dzieckiem, oprócz niej ma jeszcze córkę, Alicję.

Komentarze