Już wiadomo KIM naprawdę była 27-latka na łódce Woźniaka Staraka!

Wyszło na jaw kim naprawdę była 27-latka z Łodzi. Kobieta pływała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Już wiadomo, co stało się z 27-letnią Ewą, która jako ostatnia widziała Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomo także kim była naprawdę. Kobietę przesłuchano w Prokuraturze Okręgowej w Olsztynie. Przypomnijmy Piotr Woźniak Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Miliarder miał wypaść z motorówki podczas wykonywania gwałtownego manewru.

Jak ustalili dziennikarze Woźniak Starak miał od 1,7 do nawet 2,4 promila alkoholu we krwi. Akcja poszukiwawcza producenta trwała 4 dni. Niestety odnaleziono go martwego. Wątpliwości wciąż pojawiały się jednak dookoła 27-letniej Ewy. Teraz okazało się, że kobieta to…

Ewa O. nie usłyszała zarzutów w sprawie. Pojawiły się głosy, że kobietę znaleziono na plaży bez ubrań, jednak oficjalnie nikt nie potwierdza tej tezy. Aktualnie dziennikarze starają się uzyskać informacje na temat roli Ewy O w śledztwie. Wiadomo, że kelnerkę mialiader poznał tego samego dnią w restauracji. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie udzielił SuperExpressowi szczątkowych informacji.

W odpowiedzi na Pana mail informuję, iż wskazana przez Pana osoba, została przesłuchana wyłącznie w charakterze świadka 
Prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze długo czekać na rozwiązanie całej sprawy.
CW.

Ponadto jak dowiedzieliśmy się z Prokuratury Okręgowej oficjalną przyczyną śmierci miliardera była :

– (…) przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego. Rozmieszczenie i cechy morfologiczne ran wskazują, że najprawdopodobniej powstały one w wyniku zadziałania śruby napędowej łodzi motorowej.

Komentarze