Kaczyński przemawiał na konwencji. NAGLE wszyscy zobaczyli BROŃ!

Kaczyński

Podczas wtorkowej konwencji PiS w Sosnowcu przemawiał prezes partii, Jarosław Kaczyński. Polityk mówił min. o planie obecnej ekipy rządzącej stworzenia państwa dobrobytu. Nieodzownym warunkiem jest oczywiście zwycięstwo w wyborach parlamentarnych, które jak powiedział polityk będzie oznaczać zakończenie rządów elit sprawujących władze po 1989 roku. Tuż po zakończeniu przemówienia prezes dostał w prezencie pistolet!

Wrażliwi mogą odetchnąć, broń była wykonana ze słodkiej czekolady, o czym zapewnił sam polityk. W czasie spotkania z wyborcami w Sosnowcu prezes Kaczyński opowiadał o sukcesach rządu i planach, które przez te cztery lata udało się zrealizować. Polityk przekonywał również, że „Polska dobrze rządzona może się dobrze rozwijać.” Kaczyński snuł również plany na przyszłość, ponieważ marzy o polskiej wersji państwa dobrobytu i wierzy, że projekt ten uda się zrealizować. Zakłada on, że Polska w ciągu najbliższych kilkunastu lat  osiągnie przeciętną UE, jeśli chodzi o PKB na osobę. 

 

 

 

 

Politycy PiS będą również starali się przeforsować projekt wzrostu płac, który od stycznia ma wynosić 2600 zł pensji minimalnej. Poruszono również temat polskich przedsiębiorców, których PiS na pewno będzie wspierać. Chodzi tu głównie o mniejsze przedsiębiorstwa, które potrzebują aby ktoś wyciągnął do nich pomocną dłoń. Na zakończenie spotkania Jarosław Kaczyński dostał od okolicznych działaczy partii czekoladowy pistolet. 

 

ZOBACZ:Zmiana nazwy lotniska w Gdańsku na port lotniczy im. Lecha Kaczyńskiego?!

 

źródła: tvn.24.pl, foto twitter.com

 

 

Komentarze