Kasia Nast ma problemy finansowe! Nie zarabia na szamańskim oddychaniu i masażu miejsc intymnych?

Katarzyna Nast, znana w środowisku uduchowionych mentorów, niedawno podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem dotyczącym swojej trudnej sytuacji finansowej. Choć organizuje warsztaty z masażu za wysoką opłatą, sama stanęła nago i zalała się łzami, wyznając, że wydała wszystkie swoje oszczędności na drogie szkolenia i webinaria.

W polskim show-biznesie nie brakuje barwnych postaci, a wśród nich znajdują się także uduchowieni mentorzy i trenerzy motywacyjni, tacy jak Anna Skura, Riya Sokół czy wspomniana Katarzyna Nast. Ostatnio ta ostatnia zaskoczyła swoich (często zamożnych) uczestników warsztatów, oferując im niecodzienne zajęcia, w tym m.in. masaż członka i naukę „szamańskiego oddychania” kosztujące 1700 złotych.

Kasia Nast, nie tylko organizatorka kontrowersyjnych warsztatów, ale także aktywna influencerka, postanowiła podzielić się swoją intymną refleksją na temat finansów w trakcie transmisji na żywo z udziałem prawie 80 tysięcy obserwatorów. Uduchowiona mentorka wyznała, że przez ostatnie miesiące wydała wszystkie swoje oszczędności, co wywołało falę kontrowersji wśród fanów i krytyków.

W swoim emocjonalnym przekazie Nast opowiadała o swoich doświadczeniach związanych z uczestnictwem w drogich webinarach i szkoleniach, które pochłonęły jej ostatnie środki. Mówiła o chwili, gdy stanęła nago w środku salonu i zalała się łzami z wdzięczności za odwagę podejmowania takich decyzji.

Wyznania Nast dotyczące jej trudnej sytuacji finansowej, spowodowanej inwestowaniem w rozwój osobisty, spotkały się z mieszanką reakcji wśród internautów. Jedni podziwiali ją za odwagę i szczerość, inni jednak wytykali jej brak odpowiedzialności finansowej i dziwaczne podejście do zarządzania środkami.

Wszystko to pokazuje, że świat uduchowionych mentorów może być równie fascynujący i pełen kontrowersji, co mainstreamowy show-biznes. Kasia Nast, choć zanurzona w duchowym świecie, nie unika trudności życiowych i dzieli się nimi z otoczeniem, wierząc, że każda sytuacja jest nauką. Czy kontrowersyjne warsztaty czy uduchowione wyznania przyniosą Kasi Nast finansową stabilizację, pozostaje tematem dyskusji w kręgach jej fanów i przeciwników.

Źródło: media

Linda Andrade chwali się luksusowymi prezentami od męża. Dostała je, bo… ZASZŁA W CIĄŻĘ!

Komentarze