Katarzyna Cichopek przerywa milczenie po zwolnieniu z TVP! Ten wpis szokuje internautów!

Katarzyna Cichopek, znana aktorka i prezenterka, niedawno stała się tematem medialnych doniesień po utracie swojej posady w programie telewizyjnym TVP. Informacja o zakończeniu jej udziału w programie „You Can Dance – Nowa Generacja” wzbudziła wiele reakcji w mediach i wśród fanów. Jednak na Instagramie Cichopek właśnie opublikowała zdjęcie, sugerujące, że niezbyt mocno przejmuje się tą sytuacją.

Decyzja o zdjęciu programu tanecznego „You Can Dance – Nowa Generacja” z anteny została podjęta przez prezesa TVP, Mateusza Matyszkowicza. Cichopek była jedną z jurorek w tym programie, który cieszył się pewnym zainteresowaniem widzów. Oprócz niej, także Edyta Herbuś oraz inni jurorzy, Ida Nowakowska i Agustin Egurrola, zostali pozbawieni swoich miejsc w programie.

Według informacji nieoficjalnych, powodem zakończenia programu było przede wszystkim wysokie koszty produkcji w stosunku do uzyskiwanej oglądalności. Choć Cichopek nie skomentowała publicznie swojego zwolnienia, to postanowiła opublikować na swoim Instagramie przepiękne zdjęcia z wakacji. Na fotografiach prezentuje się z uśmiechem na twarzy, sugerując, że nie dała się za bardzo zasmucić utratą jednego z angaży.

40-latka nadal będzie prowadzić program „Pytanie na śniadanie” oraz występować w popularnym serialu „M jak miłość”, co dodatkowo pokazuje, że nie zamierza rezygnować z aktywności w mediach. Choć utrata posady w programie tanecznym mogła wydawać się rozczarowaniem, Cichopek pokazuje, że potrafi zachować optymizm i skupić się na innych aspektach swojej kariery oraz życia. Wielu fanów pozytywnie reaguje na tę postawę i wyraża wsparcie dla aktorki w komentarzach pod jej postami na Instagramie.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska ostro o fotoreporterach! „To był nasz prywatny, intymny czas”

Komentarze