Katarzyna Dowbor nie spędzi świąt z rodziną. Podała zaskakujący powód!

Katarzyna Dowbor, znana polska prezenterka telewizyjna i dziennikarka, zaskoczyła swoich fanów ogłaszając, że w tym roku nie spędzi świąt Bożego Narodzenia ze swoim synem Maciejem, jego żoną Joasią i wnuczkami. W najnowszym wywiadzie udzielonym portalowi ShowNews, celebrytka wyjawiła powody tej nietypowej decyzji.

Dowbor, uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim świecie mediów, zyskała ogromną popularność jako prowadząca program „Nasz nowy dom”, którym zajmowała się przez imponujące 10 lat. Jej zwolnienie z Polsatu wywołało poruszenie wśród fanów, jednak teraz prezenterka powróciła na ekrany telewizyjne z nowym programem „Dowborowa od nowa”, prezentującym proces odnawiania podwarszawskiego domu.

W kontekście nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, Katarzyna Dowbor postanowiła podzielić się z fanami decyzją o nieobecności w gronie najbliższej rodziny w tym wyjątkowym czasie. W wywiadzie z ShowNews wyjaśniła, że jej syn Maciej wraz z żoną Joasią i wnuczkami spędzą te święta w Hiszpanii, gdzie posiadają swój dom. Chociaż sama również chciałaby się do nich dołączyć, to jednak zobowiązania wobec swojej 90-letniej matki oraz licznych zwierząt sprawiły, że musi pozostać w Polsce.

Z Marysią tak, ale Maciej, Joasia i moje wnuczki spędzą święta w Hiszpanii. Tam mają dom, i ja też bardzo chętnie bym do nich pojechała, ale ponieważ mam pod opieką 90-letnią mamę i dużo zwierząt – cztery psy, trzy konie, dwa koty – to zostaję w domu. Trudno znaleźć kogoś, kto tym zwierzyńcem się zaopiekuje – wyznała prezenterka.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy rodzina Macieja Dowbora spędza święta za granicą. W ubiegłym roku para z dziećmi również wybrała się do swojej willi w Hiszpanii, kontynuując tradycję spędzania tego wyjątkowego czasu w cieplejszych klimatach.

Decyzja Katarzyny Dowbor o pozostaniu w Polsce w trakcie świąt Bożego Narodzenia podkreśla jej silne więzi rodzinne i oddanie wobec obowiązków opiekuńczych wobec matki i zwierząt. Mimo że nie będzie fizycznie obecna przy świątecznym stole z synem i wnuczkami, z pewnością pozostanie w ich myślach, a tradycja spotkań świątecznych będzie kontynuowana na odległość.

Źródło: media

Cała prawda o TV Republika! Tomasz Sakiewicz sprzeniewierzył pieniądze, a teraz żebrze od widzów

Komentarze