Katarzyna Dowbor wróci do Telewizji Polskiej? Plotki skwitowała krótko

Katarzyna Dowbor, znana dziennikarka, która przez wiele lat związana była z Telewizją Polską, przeszła nieoczekiwanie do historii tej stacji, gdy 11 lat temu została zwolniona, słysząc przy tym, że winą były jej lata. Teraz media donoszą o możliwym powrocie Dowbor do TVP, tym razem jako prowadzącej program „Pytanie na śniadanie”. Plejada postanowiła skontaktować się z dziennikarką w tej sprawie, a rozmowa okazała się krótka, bez konkretnych odpowiedzi.

Dowbor, będąc w TVP w latach 1983-2013, prowadziła wiele programów, takich jak „Alchemia zdrowia i urody”, „Apetyt na zdrowie”, „Pytanie na śniadanie” i „Ogrodowa Dowborowa”. Jednak jej kariera w tej stacji zakończyła się zwolnieniem, które według słów samej dziennikarki było wynikiem decyzji nowego dyrektora.

Plotki o możliwym powrocie Dowbor do TVP pojawiły się, informując, że dziennikarka zgodziła się ponownie prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Ostateczna decyzja ma być potwierdzona podpisaniem kontraktu w tym tygodniu. Jej powrót na ekran planowany jest jeszcze w tym miesiącu.

Według informacji Plotka, stacja jest zadowolona z zatrudnienia Dowbor. Uznają to za doskonały powrót do przeszłości, który pokazuje różnorodność wiekową w telewizji. Nowa szefowa programu stawia przede wszystkim na doświadczenie. Liczy również na przyciągnięcie widzów do oglądania TVP, co potwierdzają jej wcześniejsze sukcesy i popularność.

Niezależnie od planowanego powrotu do TVP, Katarzyna Dowbor szykuje się również na premierę swojego programu „Dowborowa od nowa” na antenie Canal +. Tam dziennikarka remontuje swój własny dom. Informacje o tym projekcie nie przeszkadzają w jej zatrudnieniu w TVP. Jest to program nagrany wcześniej i przeznaczony dla ograniczonej grupy odbiorców.

Plejada podjęła próbę skontaktowania się z Katarzyną Dowbor w sprawie powrotu do TVP, ale rozmowa była zaskakująco krótka. Dziennikarka nie udzieliła konkretnych odpowiedzi na pytanie o prowadzenie „Pytania na śniadanie”. Czy to zwiastuje kolejny rozdział w karierze telewizyjnej Dowbor? Odpowiedzi pozostają tajemnicą.

Źródło: onet.pl

Szymon Hołownia nie powoła komisji śledczej ws. Pegasusa. Powód zaskakuje!

Komentarze