Kevin Mglej opublikował gorącą fotkę Roxie! Fani są jednak zniesmaczeni…

Roksanę Węgiel można bez wątpienia nazwać jedną z najgorętszych gwiazd w polskim show biznesie, a jej związek z Kevinem Mglejem od dawna przyciąga uwagę mediów i fanów.

Para, która przyciągała uwagę nie tylko ze względu na różnicę wieku, ale także fakt, że Kevin jest ojcem z poprzedniego związku, udowodniła, że miłość nie zna ograniczeń. Teraz, gdy związek trwa już od ponad roku, para regularnie dzieli się swoim życiem na mediach społecznościowych.

W czwartkowy wieczór Roksana Węgiel pojawiła się na wydarzeniu związanym z marką biżuteryjną. Jednak na tym wydarzeniu zabrakło Kevina Mgleja, a towarzysząca mu praca, choć zapewne ekscytująca, spowodowała tęsknotę u jego ukochanej. Gdy w końcu Roksana wyłoniła się z luksusowego samochodu, Kevin nie mógł się powstrzymać od zrobienia spontanicznej sesji zdjęciowej.

Kevin Mglej, pełen zachwytu nad swoją partnerką, nie omieszkał sfotografować Roksany Węgiel na tle luksusowego auta. Roksanę uchwycił w odważnej kreacji, która podkreślała jej urodę. Młoda piosenkarka, pełna pewności siebie, pozowała do zdjęć w środku nocy, przyodziana nawet w okulary przeciwsłoneczne.

Nad zdjęciem Kevin Mglej napisał: „Żona późno wraca z pracy,” co tylko potwierdza ich miłość i zażyłe relacje. Roksana Węgiel natychmiast udostępniła to zdjęcie na swoim profilu, potwierdzając tym samym, że miłość między nimi jest nadal silna i nie ma znaczenia, gdzie są czy o której wracają.

Kevin Mglej adoruje wyginającą się w luksusowym aucie Roksanę Węgiel. "ŻONA późno wróciła z pracy" (FOTO)

Roksanę Węgiel i Kevin Mglej udowadniają, że ich związek jest pełen miłości, zaufania i wzajemnego szacunku. Są przykładem tego, że wiek czy różnice życiowe nie mają znaczenia, kiedy miłość jest prawdziwa. Ich spontaniczne sesje zdjęciowe i wspólne chwile na mediach społecznościowych cieszą się dużym zainteresowaniem fanów, którzy obserwują rozwijającą się miłość tej młodej pary w świecie show biznesu.

Zobacz także: Awantura między Opozdą a Królikowskim się nie kończy! Na jaw wychodzą mocne fakty!

Komentarze