Kobieta weszła na wybieg dla lwa. To co zrobiła później jest szokujące!

lwa

Odwiedzający  zoo w nowojorskiej dzielnicy Bronx turyści przecierali oczy ze zdumienia kiedy zobaczyli kobietę, która weszła na wybieg dla lwa! Nieświadoma zagrożenia stanęła przed groźnym drapieżnikiem i zaczęła się przed nim wygłupiać. Kobieta robiła miny, tańczyła, a potem zaśpiewała piosenkę. Zszokowani turyści myśleli, że jest częścią wystawy!

Nagranie, na którym widać kobietę, która znalazła się na wybiegu dla lwa, zaledwie kilka metrów od groźnego drapieżnika z Afryki obiegło media na całym świecie. Nieświadoma zagrożenia Amerykanka zaczęła przedrzeźniać zwierzę i wyglądała na bardzo pewną siebie. Zszokowani odwiedzający zupełnie nie wiedzieli jak zareagować na scenę, która działa się na ich oczach. Jej skrajnie głupie zachowanie zostało nagrane przez jednego ze zwiedzających, który umieścił później film na swoim Instagramie. 

 

ZOBACZ:FAME MMA 5: Z Esmeraldą Godlewską zmierzy się ekipowiczka „Warsaw Shore”!

 

 

Mężczyzna opisał całą sytuacją i przyznał, że był przerażony tym co się stało. Amerykanin dodał, że spodziewał się najgorszego czyli ataku drapieżnika, na bezmyślną kobietę, na szczęście do niego nie doszło. Do sprawy odniósł się również przedstawiciel ogrodu zoologicznego, który nazwał zachowanie odwiedzającej „poważnym naruszeniem prawa”, który mógł „skończyć się obrażeniami lub nawet śmiercią”. Władzie ogrodu zgłosiły sprawę na policję, która próbuje ustalić tożsamość kobiety, która może spodziewać się dotkliwej kary finansowej.

 

ZOBACZ TAKŻE:Bielsko: „eLka” ustawiała się do lewoskrętu. Nagle na maskę auta wskoczył…[VIDEO]

 

źródła: turystyka.wp.pl, foto youtube.com, wideo instagram.com

 

 

 

Komentarze