KONIEC milczenia! Woźniak-Starak ujawniła prawdę o śmierci męża!

starak

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała w mediach długi i łamiący serce wpis na temat śmierci swojego męża. Dziennikarka postanowiła również odnieść się w nim do medialnych spekulacji, których znaczna większość jest manipulacją i szukaniem taniej sensacji.

Gwiazda telewizji w długim wywodzie opisała jak czuje się jako młoda wdowa i jak ciężko znosi żałobę. Celebrytka nie może pogodzić się ze śmiercią najbliższej sobie osoby. Od śmierci producenta filmowego minęły ponad dwa miesiące. Od tego momentu Agnieszka Woźniak-Starak całkowicie wycofała się z życia publicznego, nie udzielała na Instagramie, a także zrezygnowała z prowadzenia drugiej edycji show „Big Brother”. Dziennikarka w końcu postanowiła przerwać milczenie. Na jej Instagramie pojawił się niezwykle mocny i poruszający wpis, w którym napisała, jak ciężko jej po śmierci męża i jak trudna jest dla niej żałoba.

 

 

 

 

Woźniak-Starak odniosła się również do sprawy wykorzystywania jej życiowej tragedii przez media, które na okrągło rozpisują się o tragedii jaka ją spotkała i ciągle snują domysły na temat śmierci producenta filmowego. Opisuje w nim noc z 17 na 18 sierpnia i dementuje plotki o tym, że nie brała udziału w poszukiwaniach męża.

„Nie godzę się jedynie na pisanie nieprawdy. 17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. (…)Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku.”

 

Nigdy nie byłam wezwana do prokuratury na przesłuchanie. Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia.”

 

ZOBACZ TAKŻE:Woźniak-Starak pokazała niepublikowany FILM! Chodzi o jej zmarłego męża

 

źródła: instagram.com, foto youtube.com

Komentarze