Kourtney Kardashian i Travis Baker pokazali syna! Internautom nie podoba się jego imię

Listopad przyniósł radość dla Kourtney Kardashian i Travisa Barkera, którzy witają na świecie swojego pierwszego syna imieniem Rocky Thirteen. Po kilku tygodniach od narodzin chłopca, para postanowiła podzielić się z fanami pierwszymi uroczymi zdjęciami ze swoim maleństwem.

Historia Kourtney Kardashian w ostatnich miesiącach nie była pozbawiona emocji. We wrześniu, celebrytka ujawniła, że życie jej synka było zagrożone, co wymagało pilnej operacji. Jednak na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie, a na początku listopada para ogłosiła, że stali się dumnymi rodzicami syna o imieniu Rocky Thirteen.

Informacja o narodzinach dziecka została początkowo przekazana przez magazyn People, a Kourtney postanowiła przerwać milczenie i podzielić się szczęściem z fanami, publikując serię uroczych zdjęć na swoim profilu na Instagramie.

W piątek, Kourtney Kardashian i Travis Barker pochwalili się pierwszymi chwilami ze swoim synem. Zdjęcia ukazujące rodziców, jak czule spędzają czas z małym Rockym, zostały natychmiast okraszone wieloma gratulacjami od fanów i znajomych pary. Celebrytka oficjalnie potwierdziła również imię chłopca, umieszczając je w opisie postu.

Internauci byli zachwyceni ujęciami, na których Kourtney karmi syna piersią i Travis troszczy się o najmłodszego potomka. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów, w tym gratulacje od siostry celebrytki, Khloe Kardashian, oraz przyjaciółki Paris Hilton.

Jednak nie obyło się bez kontrowersji. Dyskusja na temat imienia chłopca rozgorzała w komentarzach, gdzie niektórzy fani wyrażali swoje niezadowolenie.

To imię mojego psa

To imię dla psów

Wszyscy krytykują imię, a mi się podoba. Bardzo słodkie

Dlaczego myślałam, że dziecko urodzi się wytatuowane

Będzie miał tatuaże, zanim zacznie chodzić

Komentowali użytkownicy.

Mimo kontrowersji wokół imienia, większość fanów zgodnie wyraziła swoje szczęście i entuzjazm z powodu ujrzenia pierwszych zdjęć małego Rocky’ego. Kourtney Kardashian i Travis Barker wyraźnie cieszą się nowym etapem rodzicielstwa i dzielą się tym radosnym momentem ze światem, zdobywając ogromne wsparcie od swoich fanów.

Źródło: media

Michał Woźnicki odwołany ze stanu duchownego przez papieża Franciszka. Były duchowny nie zgadza się z tą decyzją

Komentarze