Kozyra ostro o Wieniawie! „Zastąpiliście Foremniak drętwą pseudoaktorką”!

Julia

Decyzja stacji TVN o wprowadzeniu zmian w programie „Mam Talent” oraz nowej roli Julii Wieniawy jako jurorskiej twarzy show wywołała burzę emocji i kontrowersje. Głos w tej sprawie postanowił zabrać dziennikarz Robert Kozyra, który nie szczędził słów krytyki w stronę celebrytki. Oskarżył ją o bycie „drętwą pseudoaktorką udającą piosenkarkę” i wyraził swoje zdumienie decyzją stacji.

Robert Kozyra otwarcie wyraził swoje zdziwienie faktem, że sympatyczną i uzdolnioną aktorkę Małgorzatę Foremniak zastąpiono osobą, którą określił jako „drętwą pseudoaktorką”. W kontekście Julii Wieniawy, nazwał ją również „udającą piosenkarkę”. Zasugerował, że nie ma ona refleksji co do swoich własnych braków. Kozyra wskazał na brak progresu w próbach aktorskich i wokalnych Wieniawy oraz zakwestionował jej zdolność do oceniania innych talentów.

Dziennikarz wyraził również swoje niezadowolenie związane z odmłodzeniem widowni jako głównym celem stacji. Porównując to do Hollywood, ironicznie zasugerował, że gdyby tam obowiązywała zasada lajków nad prawdziwym talentem, główne role grałyby Kim Kardashian z siostrami.

Odpowiedź na te kontrowersyjne słowa nie lie się długo czekać. Julia Wieniawa pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN” i podkreśliła, że takie komentarze wciąż ją dotykają i sprawiają smutek. Nie ukrywała, że takie ataki bolą, ale jednocześnie dodaje jej to motywacji do działania. Celebrytka podkreśliła, że skupia się na konstruktywnej krytyce, a nie negatywnym hejcie.

Julia Wieniawa wyraziła również zdumienie nad ilością zła i jadu, który pojawia się w internecie. Wskazała na niezrozumienie, jak ktoś może być na tyle negatywny, by zepsuć komuś dzień czy nawet życie. Choć odczuwa smutek, stara się czerpać z tego motywację do ciągłego działania i doskonalenia swojego talentu.

W ten sposób spór pomiędzy Robertem Kozyrą a Julią Wieniawą, wywołany kontrowersjami związanymi z programem „Mam Talent”, stał się medialnym zjawiskiem. Poruszono temat oceny talentu, krytyki w show-biznesie i wpływu słów na osobiste emocje.

Zobacz także: Pierwsza elektrownia jądrowa w Polsce! Podano prawdopodobną lokalizację!

Komentarze