Krupa przestała TO ukrywać! Pokazała BRZUCH po ciąży!

Krupa przestała to ukrywać! Pokazała brzuch po ciąży!

Wraz z początkiem listopada Joanna Krupa urodziła córeczkę. Znana modelka i jej mąż Douglas Nunes przywitali na świecie swoje dziecko –  Ashę-Leigh Presley. Rodzice są zachwyceni swoim dzieckiem i cały czas publikują zdjęcia na Instagramie. Jednak Joanna Krupa w końcu postanowiła pokazać swój brzuch po ciąży. Widok nie pozostawia złudzeń. 

Joanna Krupa bardzo dokładnie relacjonowała przebieg swojej ciąży. Codziennie mogliśmy śledzić jej poczynania na Instastory. Ponadto występowała w wielu programach telewizyjnych, gdzie opowiadała o początkach macierzyństwa. Wszyscy fani modelki widzieli jak ta zmiania się wraz z postępem ciąży. Teraz kurtyna milczenia opadła! Krupa pokazała zdjęcie brzucha po ciąży. Wygląda jak…

jakby Joanna w ciąży praktycznie nigdy nie była. Jej ciało jest w świetnej kondycji. Co prawda po ciążowych krągłościach troszkę jeszcze zostało. Jednak Krupa daje sobie czas na powrót do pełnej formy. Mimo wszystko gwiazda i tak jest w znakomitej kondycji. 

-Asia wręcz płacze ze szczęścia widząc dziecko. Ma się także z czego cieszyć – wygląda świetnie nawet świeżo po ciąży. Nikt nie musi od razu katować się na siłowni. Asia spędza cały czas z dzieckiem – mówi znajomy Krupy.

Jak Krupa czuła się w trakcie ciąży? Posłuchajcie : 

fot. TVN screen

Komentarze