Krzysztof Jackowski SZOKUJE w najnowszej przepowiedni!

Krzysztof Jackowski od wielu lat pomaga w poszukiwaniu osób zaginionych i odkrywa tajemnicy wielu zbrodni. Tym razem w swojej przepowiedni nawiązał bezpośrednio do partii rządzącej „PiS zrzuci z siebie władzę”.

 

 

Słynny jasnowidz prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi przepowiedniami oraz odpowiada na pytania. Tym razem jego uwaga została skierowana w strone partii rządzącej. Jasnowidz od jakiegoś czasu przewiduje rozpad w rządzie i obawia się, że Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało uciec od odowiedzialności po pandemii koronawirusa.

 

Kiedy przyjdzie moment wygodny dla PiS-u, gdy PiS nie będzie chciał brać odpowiedzialności za to, co ma się wydarzyć, wówczas swobodnie zrzuci z siebie władzę […] PiS w każdej chwili może poddać się do dymisji, mówiąc, że nie może wprowadzić Nowego Ładu, który jest od niedawna priorytetem. I zrzuci władzę, dlatego, że żadna partia czy ugrupowanie polityczne nie chciałaby brać pewnych rzeczy na swoje barki. Chociażby inflacji – przepowiada jasnowidz.

 

Krzysztof Jackowski odniósł się także do rosnących cen i wysokiej inflacji, która drenuje portfele Polaków:

 

Inflacja wchodzi i inflacji w tym momencie nie da się zatrzymać […] Mówiłem państwu, że pewien krach zacznie się od sierpnia. Mamy pierwszą połowę sierpnia, to nie jest krach, ale po tym co zrobiła koalicja rządząca z Gowinem, już złotówka zaczęła się mocno osłabiać w stosunku do innych walut. Obserwujcie tę inflację, ponieważ ona będzie szła pełną falą, będzie nam bardzo doskwierała i będzie to zauważalne. Nad tym rząd nie będzie w stanie panować. Idzie kryzys.

Wiele osób nie wierzy w prawdomówność polskiego jasnowidza, zarzuca mu poganizm i okultuzm. Należy jednak nadmienić, że część przepowiedni sprawdziła się m.in. przewidział Arabską Wiosnę czy wojnę w Syrii i atak na Aleppo.

 

 

Źródło: Radio Zet

Zdjęcie: Instagram

Komentarze