Książę Harry i Meghan Markle jednak się rozwodzą? Ekspert wyjawia prawdę

Informacje na temat rzekomego rozwodu księcia Harry’ego i Meghan Markle w Pałacu Buckingham wzbudziły wiele kontrowersji i spekulacji. Według hiszpańskiego dziennika „Marca”, Meghan złożyła papiery rozwodowe, domagając się od Harry’ego astronomicznej kwoty 80 milionów dolarów i pełnej opieki nad dziećmi. Niemniej jednak, nowe doniesienia podważają te wcześniejsze spekulacje.

Królewski ekspert, Omid Scobie, w swojej nowej książce „Endgame” podkreślił, że małżeństwo Sussexów ma się dobrze. Scobie opisał ich związek jako silną więź, która powstała z traumy i doświadczeń, a para radzi sobie pomimo trudności. Odpowiadając na pytanie, czy Meghan wróci do aktorstwa i czy planują powrót do Anglii, ekspert stanowczo odpowiedział, że nie. Scobie wyraził przekonanie, że Harry i Meghan znaleźli swoje miejsce na stałe, zbudowali własny świat i są z niego szczęśliwi.

W kontekście tych informacji, brytyjskie media przypomniały głośne rozstanie Meghan Markle z poprzednim mężem, Trevorem Engelsonem, w 2011 roku. Małżeństwo Meghan trwało jedynie 15 miesięcy, a w marcu 2014 roku orzeczono rozwód. Według relacji brata Meghan, Thomasa Juniora, Engelson wprowadził ją w świat Hollywoodu i przedstawił wpływowym osobom. Jednak Meghan porzuciła męża, wysyłając mu obrączkę pocztą, co zaskoczyło go i wywołało jego złość.

Obecne doniesienia zdają się podważać wcześniejsze spekulacje o rozwodzie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Mimo tego, konflikt między nimi a rodziną królewską utrzymuje się, szczególnie po wywiadach i książce Harry’ego „Spare”, w których ujawniają tajemnice Pałacu Buckingham i oskarżają rodzinę królewską. Trudne relacje między nimi a brytyjskim dworem przynoszą kolejne doniesienia o napięciach w królewskiej rodzinie.

Źródło: media

Nowy dokument o rodzinie królewskiej. Książę Harry w końcu dopiecze ojcu?

Komentarze