Książę Harry wyjawił, kto jest jego biologicznym ojcem! Już 10 lat temu zrobił testy DNA!

Książę Harry, który od lat jest obiektem różnych krzywdzących plotek dotyczących swojego pochodzenia, postanowił ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości w swojej biografii, dotykając tematu biologicznego ojcostwa. Spekulacje na temat tego, czyim jest synem, krążyły od samego początku jego życia, szczególnie poruszając temat romansu księżnej Diany z Jamesem Hewittem.

Księżna Diana, znana później jako księżna Diana, wyszła za mąż w młodym wieku, poszukując prawdziwej miłości, której nie znalazła w swoim małżeństwie z księciem Karolem. Jej romans z wojskowym kapitanem Jamesem Hewittem trwał ponad pięć lat, stanowiąc temat wielu plotek i skandali obyczajowych. Diana poszukiwała u niego miłości, pragnąc być doceniana i adorowana.

Jednak z biegiem czasu, romans zaczęto traktować jako związek niepoważny, a opinia publiczna dowiedziała się, że Diana nie traktowała go poważnie. Pomimo tego, pojawiły się spekulacje sugerujące, że James Hewitt mógł być biologicznym ojcem księcia Harry’ego. Te teorie podsycała podobieństwo wyglądu Harry’ego do kapitana Hewitta oraz fakt, że romans zaczęły się spekulować przed narodzinami księcia.

Dziesięć lat temu przeprowadzone badania DNA wykluczyły Jamesa Hewitta jako biologicznego ojca Harry’ego. Mimo to plotki nadal krążyły, co skłoniło księcia do poruszenia tego tematu w swojej biografii. Opisał, jak jako dziecko musiał zmagać się z drwiącymi uwagami na temat swojego pochodzenia. Wspomniał również o absurdalnych komentarzach, jakie spotykały go na co dzień.

W książce wyznał, że jego matka poznała Jamesa Hewitta dopiero po jego narodzinach. Zdementował tym samym wszelkie sugestie o romansie przed tym czasem. Książę Harry podkreślił, że te plotki były jednymi z najboleśniejszych i najtrudniejszych do zniesienia w jego życiu. Zwłaszcza w kontekście płomieniście rudych włosów majora Hewitta, które podsycały teorie o ojcostwie.

W ten sposób książę Harry raz na zawsze zamknął temat swojego biologicznego pochodzenia. Skupił się na własnej narracji i zwalczając krążące wokół niego fałszywe doniesienia.

Źródło: wp.pl

Elżbieta witek przegrała. Partia PiS jest niezadowolona i planuje…

Komentarze