Książę Harry wyznał prawdę o synu! PŁAKAŁ!

Książę Harry wygłosił swoje przemówienie podczas oficjalnej przemowy na gali WellChild Awards, na którą przyszedł wraz z Meghan Markle. 

Książę Harry i Megan Markle wzięli udział w kolejnej edycji gali WellChild Awards. Głównym celem wydarzenia jest skupienie się na chorych i potrzebujących dzieciach. Podczas ceremonii wręczane są nagrody kilkuletnim, ciężko chorym dzieciom oraz ich opiekunom.

 

Syn księżnej Diany jest patronem WellChild od 2007 roku. Tym razem wygłosił przemówienie podczas którego nie krył emocji.

 

Książę Harry wspomniał wystąpienie z poprzedniej gali, kiedy oboje z Meghan Markle wiedzieli już, że księżna spodziewa się dziecka. Mówiąc to, bardzo się wzruszył i łzy napłynęły mu do oczu.

„W tym roku jest inaczej, ponieważ teraz jestem ojcem. Rok temu, kiedy moja żona i ja staliśmy tutaj, wiedzieliśmy, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka, nikt inny nie miał pojęcia, ale tak było…”

 

 

Gaby Roslin, która prowadziła galę, podeszła do dumnego ojca i objęła Harry’ego, klepiąc go po plecach, przekazując mu w ten sposób aprobatę oraz wsparcie. Zebrany na wydarzeniu tłum zaczął dopingować rozemocjonowanego księcia.

 

Tegoroczna ceremonia była pierwszą, kiedy książę Harry pojawił się na niej jako młody ojciec pięciomiesięcznego syna Archiego. To była druga gala z udziałem Meghan Markle. Księżna po raz pierwszy wzięła w niej udział w ubiegłym roku.

 

Źródło:onetplejada

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze