Książę NIE jest ojcem dziecka?! „Tego już nie ukryją”!

Szokujące informacje w mediach! Chodzi o ojcostwo w rodzinie królewskiej!

Media co jakiś czas żyją skandalami związanym z Brytyjską rodziną królewską. Zdaniem wielu to właśnie zainteresowanie mediów miało doprowadzić do śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Media później przerzuciły się na jej syna – Williama. Następnie obiektem zainteresowania stał się książę Harry. Wszystko z uwagi na liczne skandale.

Jak wiadomo Harry nie stronił od imprez, częstej zmiany partnerek. Zarzucano mu także zażywanie narkotyków. Miały nawet wyciec zdjęcia zupełnie nagiego księcia podczas jednej z hucznych zabaw. Jednak Harry w końcu zaczął stabilizować swoje życie. Niedawno wziął ślub z Meghan Markle a później urodził się ich syn Archie. Przestano mówić o skandalach. Media wzięły na tapetę księżną Meghan, jednak mimo to nie były to już tematy aż tak ciężkiego kalibru. Teraz okazało się, że książę Harry nie jest…

synem księcia Karola. Księżna Diana miała zdradzić męża a owocem jej romansu ma być właśnie Harry. Tezę ma potwierdzać brak jego podobieństwa do księcia Karola, które z kolei widać w przypadku Williama. Jak mówią źródła Wyborczej24.pl Harry o fakcie dowiedział się przed ślubem z Meghan. Inni informatorzy twierdzą, że Karol chciał wytłumaczyć dziwne zachowanie Diany i sam powiedział Harry’emu prawdę.

-Tego już nie ukryją. To musiało się kiedyś wydać. Dementowanie nic tutaj nie da – mówi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

 

fot. Instagram dawidowiczaleks

Komentarze