Księżna Meghan, Książe Harry i ich NIETYPOWA randka. Przyłapała ich…

księżna

Księżna Meghan i Harry obecnie spędzają czas wśród bliskich księżnej w Vancouver w Kanadzie z dala od mediów i etykiety dworskiej. Postanowili w pełni wykorzystać swój czas wolny i wybrali się na dość nietypową, jak na rodzinę królewską, randkę. 

Księżna Meghan Kanadę traktuje jak swój dom. Spędziła tam 7 lat pracując na planie serialu „The Suits”, nic więc dziwnego, że wraz z Harrym czują się zrelaksowani i bezpieczni. Ostatniego dnia 2019 roku para opublikowała także zdjęcie małego Archiego w ramionach uśmiechniętego taty życząc wszystkim szczęśliwego nowego roku. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez zalewa się łzami na Instagramie. Wszystko przez…

 

 

Tymczasem w mediach pojawiło się doniesienie o tym, że pewna kobieta pochodzenia polskiego wraz z mężem napotkała Sussexów z ich przyjaciółmi podczas przechadzki po lesie.

 

– Co roku wybieramy się tu na spacer, na mały piknik. Chcieliśmy sobie zrobić zdjęcie za pomocą selfie sticka, gdy nagle podeszła do nas kobieta i zaoferowała pomoc. W grupie, z którą była, rozpoznałam aktorkę Abigail Spencer, bo jestem fanką „The Suits” i dopiero wtedy rozpoznałam Meghan. Nawet Harry tam był! Meghan z uśmiechem zrobiła nam trzy zdjęcia i życzyła szczęśliwego nowego roku – powiedziała Asymina Kantorowicz – pracownica jednej z kanadyjskich stacji TV

 

 Asymina Kantorowicz w rozmowie z People opowiedziała, jak wyglądało jej spotkanie z książęcą parą. Kobieta przyznała, że przez dłuższą chwilę nie zdawała sobie sprawy, że to właśnie Meghan zrobiła jej zdjęcie! Przyznała także, że początkowo w ogóle jej nie poznała, choć jest fanką serialu Suits, w którym grała, zanim wyszła za Harry’ego.

 

,,Jestem fanką Suits i najpierw poznałam Abigail Spencer, dopiero potem spojrzałam w górę i uzmysłowiłam sobie, że to Meghan zrobiła nam zdjęcie. Wtedy znów spojrzałam na całą grupę i dotarło do mnie, że jest tam także książę Harry” – dodaje Kantorowicz

fot. facebook

Komentarze