Selena Gomez zalewa się łzami na Instagramie. Wszystko przez…

Instagramie

Z okazji nowego roku wokalistka podsumowała najważniejsze wydarzenia ze swojego życia wstawiając zdjęcia do relacji na Instagramie. Jedno z nich wyjątkowo przykuło naszą uwagę. 

Selena Gomez swoją karierę zawdzięcza głównie dzięki stacji telewizyjnej dla dzieci i młodzieży Disney Channel. Swoje pierwsze kroki w aktorstwie zaczęła stawiać już jako nastolatka.  Cały świat mógł przyglądać się jej medialnemu związkowi z wokalistą Justinem Bieberem. Fani z zachwytem podziwiali ich wspólne zdjęcia na Instagramie czy Facebooku. Ostatnio o parze znów jest bardzo głośno. W październiku wokalistka wydała nowy singiel w którym nawiązała do związku z nim: „W dwa miesiące zastąpiłeś nas, jakby to było proste”. Przypominam, że Justin już po kilku tygodniach od rozstania z Gomez, zaczął spotykać się z Hailey Baldwin. Niedługo później się jej oświadczył.

ZOBACZ TAKŻE: Stan Królikowskiego jest POWAŻNY. Rodzina musi podjąć decyzję o…

Po wypuszczeniu singli  „Lose You To Love Me” i „Look at her now” przez Selenę można wywnioskować, że rozstanie i nowy związek byłego chłopaka Justina Biebera przeszła bardzo boleśnie. Gwiazda Disney’a w zeszłym roku trafiła nawet do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda choruje także na toczeń rumieniowaty, przez który musiała przejść przeszczep nerki.

 

 

Nowy Rok Selena Gomez rozpoczęła podsumowaniem 2019 roku. Podzieliła się najlepszymi wspomnieniami, zdjęciami i nagraniami na Instastories. Jedno zdjęć wyjątkowo nas zaniepokoiło. Na fotografii Selena płacze wtulona w ramię mężczyzny, prawdopodobnie ojca gwiazdy. Czyżby chodziło o byłego chłopaka ? Czy Selena specjalnie opublikowała to zdjęcie aby przypomnieć o bolesnym rozstaniu? Zobaczcie sami:

 

instagram: selenagomez

 

fot. youtube

Komentarze