Księżna Meghan UCIEKŁA wraz z dzieckiem?! Książę Harry NIE wytrzymał i…

Meghan Markle zaginęła wraz z małym synkiem? Przykre wiadomości z pałacu Buckhingham.

Media od początku spekulowały, że Meghan Markle ma trudności z odnalezieniem się w rodzinie królewskiej. Dwór i etykieta miały zacząć ją przytłaczać. Od momentu ślubu z księciem Harrym Meghan musi mierzyć się z częstymi atakami prasy. Niestety brytyjskie media nie są przychylne nowej księżnej. Teraz jednak pojawiły się szokujące informacje!

Meghan Markle ostatnio przyznała, że w trakcie ciąży nieustannie zmagała się z uderzającymi w nią publikacjami prasy. „Każda kobieta, szczególnie, jeśli jest w ciąży, jest naprawdę wrażliwa. I to było dla mnie bardzo trudne” – mówiła Meghan. Teraz okazuje się, że księżna mogła uciec z pałacu Buckhingham! Książę Harry nie wytrzymał i…

już wcześniej dementował plotki rozsiewane przez tabloidy. Zdaniem amerykańskiego „In Touch” Meghan miała dość nacisku ze strony mediów. Wobec tego zdecydowała się nagle wyjechać z pałacu. Z tabloidu dowiadujemy się także, że nadworny biograf irytuje Meghan i Harry’ego. Pisze on bowiem książkę o księżnej. Zdaniem „In Touch” krókowa Elżbieta II nienawidzi Meghan za nieustanne łamanie królewskiego protokołu.

Książę Harry wcześniej bronił żony przed oskarżeniami mediów. Oskarżył brytyjską prasę o nękanie księżnej Meghan.

-Oczerniają ją prawie codziennie od dziewięciu miesięcy. Udało im się tworzyć kłamstwo po kłamstwie jej kosztem, tylko dlatego, że nie pokazywała się publicznie podczas urlopu macierzyńskiego” – napisał wówczas w oświadczeniu. 

Na tę chwilę nie ma żadnego potwierdzenia doniesień „In Touch”.

 

 

fot. YouTube

Komentarze