Kupił w supermarkecie popularną kawę rozpuszczalną! W środku znalazł coś przerażającego!

„TO czytelniczka znalazła w jedzeniu z restauracji…”, „Poszła z koleżankami na obiad do restauracja. W jedzeniu znalazła…” – czytamy w nagłówkach artykułów, które są dostępne na znanych portalach internetowych. Zwykle bohaterowie takich historii znajdują w zakupionym jedzeniu ostre przedmioty, obrzydliwe znaleziska, a nawet włosy. Nie inaczej było w przypadku klienta supermarketu Biedronka.

Mężczyzna wybrał się pewnego dnia do dyskontu po kawę rozpuszczalną. To co w niej znalazł przyprawiło go o ból głowy! Po otwarciu opakowania, czytelnik portalu Wykop zorientował się, że w kawowym proszku znajdują się kawałki potłuczonego szkła! Mężczyzna miał ogromne szczęście, że w porę zauważył to znalezisko. Niestety, stało się to dopiero dwa dni od zakupu. W międzyczasie on i jego bliscy zdążyli wypić kilka kubków zaparzonej kawy. Zbite szkło odłożyło się na dnie, dlatego początkowo nikt nie zauważył, że z popularnym produktem jest coś nie tak!

Zdjęcie: Wykop

Zobacz też: Znalazła w telefonie swojego chłopaka COŚ PRZERAŻAJĄCEGO! Nie wytrzymała! Tego samego dnia odebrała sobie życie…

Mężczyzna o nicku Petroick opisał całą sytuacją na portalu Wykop. Z jego wypowiedzi jasno wynika, że dopiero po dwóch dniach zorientował się, że w opakowaniu z kawą znajduje się rozbite szkło! Klient sklepu Biedronka zastanawiał się co powinien zrobić w tej sytuacji, ponieważ obawia się, że ostre kawałki mogły uszkodzić jego narządy wewnętrzne. 

Nie wiemy też do końca co w takiej sytuacji robić?!? Jechać na SOR? prześwietlenie? Czy coś groźnego może się stać? Może ktoś był w podobnej sytuacji i może coś doradzić? – pytał w Internecie przerażony klient. 

Okazuje się, że ani sklep Biedronka, ani firma Nestle nie odniosły się do zaistniałej sytuacji. 

 

 

Komentarze