Lewandowska chwali się ciążowym brzuszkiem. Fani są zachwyceni! (FOTO)

lewandowska

Końcówka 2019 roku była naprawdę przełomowa w świecie show biznesu. Dwie najpopularniejsze celebrytki ogłosiły radosną wieść o ciąży. Najpierw swoim błogosławionym stanem pochwaliła się Anna Lewandowska, a kilka tygodni później dotarła do nas wieść o ciąży Małgorzaty Rozenek. Co ciekawe, w obu przypadkach to przyszli ojcowie byli osobami, którzy ogłosili światu tę radosną nowinę.

Podczas gdy Małgosia Rozenek i Radek Majdan wypoczywają właśnie w zimowej scenerii Zakopanego, Ania Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z Klarą wyjechali na urlop w nieco cieplejszy klimat.

Zasłużony urlop. Piszę to z czystym sumieniem, bo ten rok był dla nas wyjątkowo pracowity, krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to odpoczynek” – zdradziła Ania na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Kim Dzong Un podjął STRASZNĄ DECYZJĘ! Są informacje z Korei

Kilka godzin później znana trenerka fitness postanowiła pochwalić się fanom seriom zdjęć z wakacji na których widać jej ciążowy brzuszek. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę cudownie! Cała sceneria, Ania, Klara i Robert w tych okolicznościach wyglądają cudownie, jak w raju!

 

„Nowy rok = nowe życie, nowe wyzwania i dużo szczęścia” – napisała Lewandowska pod zdjęciem, na którym zdecydowała się pokazać ciążowe krągłości.

Fani natychmiast skomentowali zdjęcie gratulując rodzince:

 

„Przepięknie, Aniu, odpoczywaj i ładujcie bateryjki”, 

Wszystkiego najpiękniejszego dla Ciebie i całej rodzinki”,

„Piękny brzuszek”.

 

Zobaczcie sami:

 

https://www.instagram.com/p/B6qPYr4BQqt/

https://www.instagram.com/p/B6s5GfjBEwR/

https://www.instagram.com/p/B6xp4_hBGDm/

 

fot. instagram

Komentarze