Smutna LEWANDOWSKA, bo…

lewandowska

Anna Lewandowska zaniepokoiła swoich fanów.

Na co dzień słynna WAG jest bardzo energiczna i zawsze uśmiechnięta. Teraz jednak Lewandowska zamieściła smutne zdjęcie. Dodatkowo widać, że nie jest ono wystylizowane. Słynna trenerka ma na sobie obszerną bluzę i potargane włosy. Nie jest też umalowana tak jak zwykle.

 

Smutna Lewandowska, bo…

Co takiego stało się, że Lewandowska jest smutna? Choć Anna nie zdradziła szczegółów to można podejrzewać, że spotkało ją coś bardzo przykrego. Świadczą o tym słowa:

 

„Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale… Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨”

 

Z drugiej strony trenerka też chce siebie pokazać w bardziej ludzkim świetle. Bo być może spotyka się ze słowami krytyki, że zawsze jest taka idealna. Dlatego Lewandowska pisze:

 

„Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona ✋
Rzadkooooo, bo rzadko to fakt🙈, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie.

Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu.”

 

Nie jest robotem?

Smutne zdjęcie i szczery post u Anny Lewandowskiej to coś nietypowego. Tym samym na jej wizerunku silnej jak skała i zawsze pogodnej kobiety, pojawia się rysa. I chyba dobrze, bo przecież to niemożliwe, by człowiek zawsze świetnie się czuł.

 

Taki post trenerki wzbudził też zainteresowanie fanów, którzy dopisali pełne zrozumienia i wsparcia komentarze. Na przykład:

„Trzymaj się, masz prawo być smutna, zmęczona, zamyślona – fajnie, że o tym piszesz, wszyscy jesteśmy ludźmi. A to tylko stan przejściowy. Pozbądź sobie smutna tak długo jak potrzebujesz – pewnie to długo nie potrwa 🤪Buziaki 😘👋”

„Fajnie, że udowadniasz, że jesteś TYLKO CZŁOWIEKIEM 😁💞.”

„Ania w punkt co do dzisiejszego dnia. U mnie podobnie. Nikt nie jest robotem”

„Głowa w górę!!! Dziś jest taki dzień.. jutro będzie lepiej 🌞🌞 Ja też rozkminiam wszystko i nic. Niepotrzebnie myślę o przyszłości która rysuje się mocno .. żeby nie przekląć. Źle. Raz dwa trzy wdech wydech odrzucenie złych myśli!!!!”

 

Jak widać pokazanie ludzkiej twarzy jest bardzo pozytywnie przyjęte. A sama Lewandowska wykazała się odwagą publikując zdjęcie niezgodne ze swoim codziennym wizerunkiem.

 

Czytaj też: Skandal w TEATRZE! Robili TO podczas spektaklu „Być Jak BEATA”!

 

fot. https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Komentarze