Lider zespołu „Big Cyc” ostro o Pawle Kukizie! Internauci nie mieli litości

Krzysztof Skiba, znany muzyk i artysta, postanowił wyrazić swoją opinię na temat Pawła Kukiza i jego politycznej kariery. W swoim komentarzu na Instagramie, Skiba przywołał przeszłość Kukiza jako muzyka, nawiązując do jego udziału w legendarnym festiwalu w Jarocinie. Skiba skonfrontował tę muzyczną przeszłość z obecnym zaangażowaniem Kukiza w politykę, sugerując, że jego działalność polityczna jest nieco kontrowersyjna.

Komentarz Krzysztofa Skiby wywołał reakcje wśród internautów, którzy podzielili jego zdanie i wyrazili swoją opinię na temat politycznej przemiany byłego lidera grupy Piersi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc)

Paweł Kukiz, który przez wiele lat był rozpoznawalnym muzykiem i liderem zespołu Piersi, zdecydował się na karierę polityczną w 2015 roku. Od tego czasu jego zaangażowanie w życie publiczne budzi skrajne emocje i wywołuje kontrowersje. Ostatnio ogłoszono, że Kukiz będzie głównym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu w Opolu.

Nie tylko Krzysztof Skiba, ale również inni artyści publicznie wyrażają swoje zdanie na temat politycznej drogi Pawła Kukiza. Wielu z nich krytykuje jego działalność i sugeruje, że utracił część swojej wiarygodności jako muzyk, wchodząc w świat polityki. Dla wielu fanów Kukiza, ta przemiana jest trudna do zaakceptowania.

Zobacz także: Stan zdrowia Celine Dion pogarsza się. Rodzina jest pogrążona w smutku

Komentarze