Maciej Kurzajewski i wtopa w „Pytaniu na śniadanie”. Upomniała go zaproszona ekspertka

Przedświąteczna atmosfera w programie „Pytanie na Śniadanie” stała się areną nieoczekiwanej sytuacji dla Macieja Kurzajewskiego. Choć trwały od kilku dni zmiany personalne w TVP, popularne śniadaniówki nadal kontynuują swoją emisję. W sobotnim wydaniu, prowadzonym przez Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek, jednym z głównych tematów były bożonarodzeniowe potrawy. Jednak pewien składnik został początkowo pominięty, co skutkowało nieoczekiwanym upomnieniem na antenie.

W trakcie tradycyjnego segmentu kulinarnej rozprawy na temat potraw świątecznych, prezenter postanowił zakończyć rozmowę, pomijając jedną dość istotną kwestię. Jednak rozmówczyni przerwała mu w trakcie, zwracając uwagę na brak wspomnienia o cennym składniku – maku.

Nie można było kontynuować programu, ignorując mak. To zadanie nieodkładalne – przypomniała.

Doświadczony w pracy przed kamerą Maciej Kurzajewski zgrabnie zareagował na sytuację, przyznając się do błędu i wyrażając przeprosiny.

A, to o maku musimy powiedzieć, przepraszam, oczywiście – przyznał, lekko speszony.

Jego partnerka, Katarzyna Cichopek, śmiała się i wspierała go w tej nieoczekiwanej chwili. Przez chwilę program przyjął lekki ton humorystyczny, co złagodziło atmosferę.

Następnie przyszedł czas na ciekawe informacje dotyczące maku, które przekazała Cichopek. Podkreśliła, że mak jest bogatym źródłem wapnia, przewyższającym niektóre produkty mleczne. Zachęcała także do spożywania tego składnika nie tylko podczas świąt, lecz również na co dzień.

Świąteczna gorączka w „Pytaniu na Śniadanie” objawiła się zaskakującym zwrotem akcji, w którym Maciej Kurzajewski, zawsze gotów do prowadzenia programu, musiał elastycznie dostosować się do sytuacji. Choć na koniec programu nie padło jednoznaczne potwierdzenie, czy Katarzyna Cichopek upiecze ciasto z makiem dla swojego kolegi, widzowie z pewnością pozostali z uśmiechem na twarzy, śledząc ten nietypowy moment świątecznej gorączki na antenie „Pytania na Śniadanie”.

Źródło: media

Nowy program „19.30” w TVP wprowadza zamieszanie. Problem z nazwą i godziną emisji

Komentarze