Maciej Musiał i Kinga Duda byli w związku? Aktor udzielił szczerego wywiadu u Wersow

W rozmowie z dziennikarką Wersow, Maciej Musiał postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące swojej relacji z Kingą Dudą. Choć zdjęcia pod Pałacem Prezydenckim wzbudziły wiele kontrowersji, aktor twardo twierdzi, że ich znajomość miała zupełnie niewinne początki.

Wszystko zaczęło się w wieczór wyborczy, gdy Andrzej Duda świętował swoje zwycięstwo. Maciej Musiał, zorientowany, że prezydent ma córkę w jego wieku, postanowił nawiązać kontakt za pośrednictwem Facebooka. Choć Kinga Duda nie reagowała od razu, ostatecznie zdecydowała się odpowiedzieć na zaczepkę aktora.

Zobaczyłem informację, że ma córkę w moim wieku. Stwierdziłem, że zaczepię ją na Facebooku. Ona mnie nie odczepiała, ale po jakimś czasie chyba to zrobiła. Takie głupotki – wyznał Maciej Musiał, próbując rozwiać wszelkie spekulacje na temat natury ich relacji.

Aktor przyznał, że pierwsze spotkanie odbyło się na imprezie zorganizowanej przez wspólnego znajomego. Tam udało im się nawiązać pierwszy kontakt i znaleźć wspólny język. Po imprezie postanowili pójść do baru, gdzie Musiał niejako przypadkowo musiał uratować Kingę przed niebezpieczną sytuacją z pijanymi mężczyznami.

Mieliśmy wspólnego kolegę, który robił imprezę. Ona przyszła i tam się poznaliśmy. Trochę porozmawialiśmy, a potem poszliśmy nad Wisłę do baru, gdzie dwóch pijanych gości szło przed nami. Jeden drugiego popchnął i leciał na nią. Zasłoniłem ją, odbiłem tego gościa i powiedziałem jej: «właśnie uratowałem ci życie». Podziękowała – relacjonuje aktor.

Mimo tych niewinnych początków, relacja między Maciejem Musiałem a Kingą Dudą nie rozwijała się tak, jak sugerowały to media. Zdjęcia z ich wspólnego spaceru po Pałacu Prezydenckim, podczas którego Kinga oprowadzała aktora, wzbudziły dodatkowe kontrowersje.

Tamtego wieczoru obiecała, że mnie oprowadzi po Pałacu Prezydenckim. Spotkaliśmy się, pokazała mi pałac, zrobiliśmy sobie zdjęcia. To one później sprawiły, że została do tego dopisana cała historia. Zdarzało nam się wymieniać SMS-y, ale jak poznajesz kogoś i zaczynają ci robić zdjęcia, to wybija cię to ze strefy komfortu – wyjaśnia Musiał.

Tak więc, pomimo pozornie kontrowersyjnych okoliczności ich spotkania, Maciej Musiał podkreśla, że z Kingą Dudą łączyła ich jedynie niewinna znajomość, a narracja mediów zniekształciła rzeczywistość ich relacji.

Cały wywiad dostępny jest tutaj:

 

Źródło: media

Aktorka znana z serialu „Beverly Hills, 90210” od kilku lat walczy z chorobą. Tak dzisiaj wygląda

Komentarze