Magda Gessler ARESZTOWANA!

Magda Gessler aresztowana! Są oficjalne informacje. 

Magda Gessler – najpopularniejsza polska restauratorka i niekwestionowana królowa TVN. Program Gessler przebił ostatnio show Kuby Wojewódzkiego. Magda na „Kuchennych Rewolucjach” zarabia naprawdę sporo. Jednak ze względu na wyniki oglądalności dostała ostatnio podwyżkę. TVN nie szczędzi środków na swoją gwiazdę. Ta trafiła jednak do aresztu.

Magda Gessler to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych. Jej charyzma pozwoliła na osiągniecie medialnego sukcesu. Miliony widzów uwielbiają oglądać „Kuchenne Rewolucje”. Cenne uwagi Magdy i wprowadzane zmiany uratowały już dziesiątki lokali. Niestety teraz okazało się, że Gessler aresztowano z powodu…

Magda Gessler wraz z synem bierze udział w nowym show TVN „Starsza pani musi fiknąć”. W programie znane osoby podróżują do odległych zakątków świata wraz ze swoimi mamami. Na miejscu na rodziny czekają ekstremalne wyzwania. Wcześniej w show udział wzięła m.in. Joanna Krupa czy Andrzej Piaseczny.

Syn Magdy – Tadeusz Muller zabrał matkę do San Pedro. Tam matka i syn przeżyli noc pełną wrażeń. Nocą Magda, Tadeusz oraz jeden z ich znajomych nielegalnie namalowali na ścianach budynków graffiti. Jednakże zostali złapani przez lokalną policję. Później przewieziono ich na komisariat. Brak dokumentów miał skutkować aresztowaniem. Wtedy Magda wkroczyła do akcji…

-Znam ambasadora Gwatemali w Niemczech. To jest bardzo ważna ekipa z Polski, która przyjechałam zrobić największą reklamę waszego kraju. Ja poznaje cudowne miejsca i mówię o Gwatemali jako o królestwie tego świata – mówiła Gessler.

,, Jestem poważną osobą i mam wysokie poczucie odpowiedzialności cywilnej, bo jestem przyszłą panią prezydent mojego kraju. Jeśli chcesz zajrzyj do internetu i zobaczysz ponad milion fanów – dodała.

Na szczęście cała sytuacja okazała się wyreżyserowana. Magda po wyjściu z komisariatu spontanicznie odjechała z nieznajomym na motocyklu.

Komentarze