MAKABRA Ryanair! Samolot zmienił się w piekło! 180 osób NIE…

Makabra w liniach Ryanair. Boeing 737 stał się piekłem na ziemii.

Ryanair to jedna z najpopularniejszych w Polsce i Europie linii typu low-cost, oferująca bilety od … złotówki. Irlandzki przewoźnik zaskarbił sobie serca Polaków mnogością połączeń na Wyspy Brytyjskie jak np. codziennymi lotami do Londynu czy zamieszkiwanym przez Polonię Birmingham.

Samolot to jeden z najbezpieczniejszych środków transportu według statystyk – z drugiej jednak strony w sytuacji zagrożenia jest się uwięzionym 10 kilometrów nad ziemią i nie można liczyć na szybką pomoc zewnętrzną. Niestety tym razem samolot linii Ryanair ze 189 pasażerami na pokładzie…

Pasażerowie maszyny Boeing 737-800 na długo zapamietają swój lot na trasie Manchester-Zadar. Pasażerowie nie mogli wytrzymać zachowania niemal setki kompletnie pijanych Brytyjczyków udających się na festiwal Hard Island w Chorwacji. Brytyjczycy zaczepiali ludzi, krzyczeli oraz wymiotowali gdzie popadnie zupełnie ignorując trzeźwych współpasażerów.

Feralny lot Ryanair gościł na pokładzie Polaków – 24-letnią Anetę i 32-letniego Piotra. Z ich relacji wynika, że trzeźwe osoby można było policzyć na pałacach jednej ręki – praktycznie cała maszyna była wypełniona pijanymi Brytyjczykami lecącymi na wakacje „hardstyle and hardcore”.

-To było jak przebywanie w dżungli z dzikimi zwierzętami. To było piekło na ziemi, najgorszy lot w moim życiu – powiedziała Aneta.

Jedynym sposobem, w jaki mogę to opisać, to bycie w nocnym klubie bez muzyki 10 tys. metrów nad ziemią. Krzyczeli, śpiewali, a załoga nie mogła ich uspokoić. Byli nieokiełznani – mówi 24-latka.

– To było całkowicie nie do przyjęcia. Wszyscy byli pijani. Personel pokładowy kilka razy groził, że ich wyrzuci. W zasadzie mieli imprezę w samolocie. To były zwierzęta – dodaje.

Załoga lotu poprosiła o pomoc policji po wylądowaniu. Chorwacka policja aresztowała 3 osoby.

https://youtu.be/-xE-vEGvPwI

Komentarze