Makabryczna choroba gwiazdy „Świata według Kiepskich”. Rocznie UMIERA na nią…

Straszna choroba gwiazdy „Świata według Kiepskich”. Rocznie umiera na nią 3 miliony osób.

Świat według Kiepskich to serial, który pomimo upływu lat nieustannie cieszy się sporą popularnością. Swoją pozycję zdobył głównie dzięki znakomicie odegranym rolom. Niestety ponawiła się smutna informacja nt. jednej z największych gwiazd produkcji Polsatu. Ta choroba rocznie uśmierca aż 3 miliony osób na świecie.

Świat według Kiepskich uwielbiają miliony Polaków. Głównie za realizm, prosty humor i dość zaskakującą fabułę. Widzowie pokochali aktorów odgrywających główne role. Dlatego też milionami Polaków wstrząsnęła ta smutna informacja. Nikt się tego nie spodziewał. Niestety okazało się, że nie…

Wszyscy widzieli o straszliwej chorobie serialowej Halinki – żony Ferdka. Serial zyskał bardzo dużo dzięki tej charyzmatycznej postaci . Bez Marzeny Kipiel-Sztuki trudno byłoby wyobrazić sobie „Świat Według Kiepskich”. Na szczęście udało jej się wygrać z dramatyczną chorobą.

Aktorka przez lata zmagała się bowiem z chorobą, która dotyka wiele osób na całym świecie. Niewielu wiedziało, że artystka ma poważne problemy zdrowotne. Marzena Kipiel-Sztuka w pewnym momencie pogrążyła się w nałogu alkoholowym. Przeszła także depresję. Fani o problemach gwiazdy dowiedzieli się dopiero po dłuższym czasie.

Na szczęście gwiazda serialu Świat według Kiepskich uporała się ze strasznym nałogiem. Jak informuje WHO z powodu alkoholizmu rocznie na świecie umiera aż 3 miliony osób. Ta statystka ukazuje ogromną skalę problemu.

 

Komentarze