Makabryczny finał imprezy z okazji Halloween. Nie żyją (…)!

imprezy

Tragicznym finałem zakończyło się przyjęcie z okazji Halloween w amerykańskim mieście Greenville. Podczas imprezy zorganizowanej nieopodal uczelni Texas A&M University-Commerce nieznany sprawca wszedł do budynku i zaczął strzelać do tłumu.

Zabawa zgromadziła studentów z okolicznej uczelni. Wszyscy byli poprzebierani w halloweenowe kreacje. Około północy kiedy przyjęcie zbliżało się do wielkiego finału, jego zwieńczeniem miał być specjalny, ogromny tort, doszło do strzelaniny. Spokój uczestników imprezy zakłócił nieznany sprawa, który wtargnął do budynku i otworzył ogień do zgromadzonego tłumu. Ze wstępnych informacji policji wynika, że w masakrze zginęły dwie osoby, a 14 rannych znajduje się w lokalnych szpitalach. Póki co nie udało ustalić się kto strzelał do studentów, ponieważ przestępcy udało się uciec.  

 

 

 

 

 

Śledczy ustalili, że w imprezie brało udział około 750 osób. Kiedy w klubie rozległy się strzały ludzie wpadli w panikę i zaczęli na siebie wpadać. Na szczęście menadżer lokalu zadbał o bezpieczeństwo studentów i wszystkie wyjścia awaryjne były otwarte. Mundurowi przyznali, że prawdopodobnie dzięki temu nie doszło do ogromnej tragedii. Wiadomo, że sprawca strzelaniny miał przy sobie karabin maszynowy. To właśnie z niego padły strzały. Mundurowi pojawili się na miejscu dramatu 15 minut po rozpoczęciu strzelaniny. Niestety mężczyzna, który strzelał do bawiących się studentów zbiegł. Policjanci zabezpieczyli monitoring z dyskoteki. Mają nadzieję, że pozwoli im on dotrzeć do przestępcy.

 

ZOBACZ TAKŻE:Trzy siostry dotkliwie pobiły ją na imprezie! Szokujący powód ataku!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabayc.com

 

 

Komentarze