Małgorzata Rozenek-Majdan zmiażdżona przez internautów! Festiwal w Sopocie to klapa?

Podczas Top of the Top Sopot Festival 2023 nastąpił debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w zupełnie nowej roli. Gwiazda TVN, znana z różnorodnych projektów telewizyjnych i medialnych, tym razem stanęła na czele festiwalu muzycznego. Jednak jej pojawienie się na scenie Opery Leśnej wzbudziło mieszane reakcje wśród publiczności, a sieć zalała burza komentarzy.

Pierwszy dzień festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2023 okazał się niezwykle emocjonujący. Na scenie wystąpili artyści, w tym m.in. Michał Szpak, Ania Karwan, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Sylwia Grzeszczak i Beata Kozidrak. Jednak wyjątkowym elementem tego wydarzenia było skupienie na kobiecym gronie prowadzących. Anna Senkara, Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska, Ola Filipek, Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa miały zaszczyt poprowadzić ten muzyczny spektakl.

Małgorzata Rozenek-Majdan, stając po raz pierwszy w roli prowadzącej festiwal w Sopocie, wyraziła swoje podekscytowanie tym wyzwaniem. Wideo, które przedstawiała swoim fanom przed wyjściem na scenę, odzwierciedlało jej entuzjazm i pewność, że widzowie będą usatysfakcjonowani tym, co mają do zaoferowania.

Jednak debiut Małgorzaty nie uniknął uwagi internautów, którzy aktywnie komentowali występ w sieci. Niektórzy z widzów wyrazili swoje rozczarowanie i krytykę wobec prezentacji gwiazdy. Komentarze, które pojawiły się w mediach społecznościowych, nie pozostawiały złudzeń:

„Nie są to dziennikarki ani prezenterki… Wypadły słabo”

„Oglądanie tego było trudne”

„Nie rozumiem, dlaczego Małgorzata prowadziła ten festiwal”

„Gabi była jedyną fajną osobą. Pozostałe były sztywne. Widocznie Małgorzata była zdenerwowana, jej ręce się trzęsły”

Oczywiście, obok krytycznych opinii, pojawiały się też głosy wsparcia. Wielu widzów podziwiało kreację gwiazdy oraz ogólną oprawę festiwalu. „Małgosia miała piękną suknię”, „Wszystkie panie były piękne, super festiwal” – komentowali inni. Szczególnie podkreślano efektowną kreację, którą Małgorzata wybrała na tę okazję. Suknia o prostym dekolcie i eleganckich rozcięciach bocznych podkreśliła jej szczupłą sylwetkę, nadając jej blasku i szyku.

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan na Top of the Top Sopot Festival 2023 wywołał nie tylko dyskusje na temat jej umiejętności prowadzenia, ale także podkreślił rolę publicznych reakcji w dobie mediów społecznościowych. Pomimo różnorodności opinii, jej udział w festiwalu na pewno pozostanie elementem debaty w świecie mediów i rozrywki.

Zobacz także: Ziobro oskarża Morawieckiego! „Obawia się, że opozycja dotrze do prawdy”

Komentarze