Małgorzata Rozenek wyznaje: „PRZYBIERAM W ZAUWAŻALNY SPOSÓB”

W poprzednich ciążach celebrytka przytyła aż 30 kilogramów. Jak będzie tym razem?

Miniony rok okazała się być dla Małgosi Rozenek przełomowym. Celebrytce w końcu udało się zajść w  ciążę przy pomocy  in vitro.  Od tego czasu media z uważnie śledzą każdy krok gwiazdy TVN-u i wypatrują u niej ciążowych krągłości.

W rozmowie z „Super Expressem” Małgosia Rozenek przyznała  że ma tendencję do przybierania na wadze w stanie błogosławionym. W poprzednich ciążach matka dwójki dzieci przytyła aż 30 kg. Teraz celebrytce przybyło zaledwie kilka kilo, lecz będąca w piątym miesiącu gwiazda bacznie kontroluje swoją wagę.

Dla mnie ciąża jest stanem błogosławionym, dobrze się czułam w obu poprzednich ciążach. Martwiłam się, czy tym razem też tak będzie, bo mówi się, że z wiekiem coraz gorzej się ciążę znosi. A ja jestem przykładem kobiety, która rozkwita w ciąży. Rozkwitam zewnętrznie w tym sensie, że bardzo tyję. Jestem osobą, która przybiera w zauważalny sposób – wyznaje celebrytka.

Małgosia podkreśla, że w przeciwieństwie do wielu innych kobiet, ciąża nie wprawia jej w rozdrażnienie. Jest zupełnie inaczej…

Ciąża bardzo dobrze mi robi na głowę, na psychikę. Jestem osobą bardzo szczęśliwą, jestem łagodna, widzę wszystko w różowych barwach. Jest to bardzo piękny stan – stwierdziła.

 

Komentarze