Małgorzata Rozenek przerywa milczenie! Przyznała się otwarcie, że jest…

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zabrać głos w kluczowej sprawie i nie być dalej temu obojętna. Przyznała się, że jest…

Podczas czwartej edycji Tęczowego Piątku z inicjatywy Kampanii Przeciw Homofobii uczniowie biorą udział w zajęciach dotyczących akceptacji i otwartości na rówieśników LBGT. Polscy celebryci również wspierają tę akcję.

 

Małgorzata Rozenek otwarcie przyznała na Instagramie, że popiera akcję tęczowy piątek i jest zwolennikiem wspierania młodzieży. Gwiazda wyznała, że zawsze będzie stała po stronie ludzi młodych, a każdy ma prawo do własnych przekonań i odczuć.

 

Podkreśla też, że kiedyś nikt nie bał się chodzić do szkoły. Post na Instagramie cieszy się dużą popularnością, ale też wzbudził sporo kontrowersji. Nie wszystkie komentarze były przychylne.

 

„Niech ten dzień, będzie symbolem naszego wsparcia dla młodzieży ze środowisk LGBT. Niech tego dnia usłyszą szczególnie głośno ‚nie bójcie się, jesteśmy z Wami, szanujemy Was’. Sprawmy, żeby Szkoła stała się miejscem do którego nie boją się chodzić” – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

 

ZOBACZ TEŻ:ZWŁOKI Polki w Himalajach! Okazało się, że to…

 

Jedna z fanek wyznała, że choć całym sercem wspiera młodzież w poszukiwaniach ich tożsamości, to jednak nie uważa, by same manifestacje przynosiły pożytek w naszym kraju. Inna osoba dodała, że problemem nie jest brak akceptacji dla innej orientacji, ale ogólny brak szacunku, dla tego co inne. Zdania wśród Internautów są na ten temat mocno podzielone.

 

https://www.instagram.com/p/B4CAi4bhyYW/

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze