Mamed Ch. SZALAŁ w Olsztynie! Policja od razu…

Mamed Ch. polski mistrz organizacji KSW znowu wpadł!

Mamed Ch. w czerwcu tego roku został zatrzymany pod zarzutem udziału w handlu skradzionymi samochodami z Czech. W związku ze sprawą katowicka prokuratura postawiła Czeczenowi 11 zarzutów, jednak Ch. uniknął wówczas aresztu – sąd odrzucił wniosek o zastosowanie tego środka zapobiegawczego.

Jeszcze kilka dni temu Ch. ogłosił jednoznacznie, że powraca do walk w formule MMA i będzie silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej – jednocześnie dziękując fanom za wsparcie w czasie trudnych chwil związanych z zatrzymaniem. Mamed Ch. długo jednak nie cieszył się brakiem kontaktu z policją – postanowił „wyszaleć się” w Olsztynie i wpadł – Mamed Ch. na ulicach Olsztyna zaczął…

Mamedowi Ch. odebrano prawo jazdy – poinformowało reporter Wyborczej24. Zawodnik MMA poruszał się ulicami Olsztyna z prędkością większą o 100 km/h niż dozwolona!

– Mamed Ch. stracił prawo jazdy. Pochodzący z Czeczenii mężczyzna stracił uprawienia do prowadzenia pojazdów na trzy miesiące – dowiedzieli się reporterzy . Zgodnie z informacjami były mistrz KSW został złapany przez funkcjonariuszy drogówki – poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 150 km/h na odcinku z ograniczeniem do 50 km/h.

Nie jest to pierwszy problem z prawem Mameda Ch. jak pisaliśmy wcześniej zawodnik MMA w czerwcu został aresztowany w związku z zarzutem paserstwa luksusowych samochodów takich jak Porsche Panamera, Range Rover Vogue, BMW M6, czy BMW serii 7. Wówczas łącznie postawiono mu 11 zarzutów, sąd odrzucił jednak środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego.

Komentarze