Mamed Ch. vs prokurator! Są zdjęcia!

Zatrzymany w sprawie legalizowania kradzionych samochodów Mamed Ch., były mistrz KSW trafił do Katowic. 

Mameda Ch. przewieziono do Katowic. Dziś od godziny 10:00 jest on przesłuchiwany. 

– Tok postępowania jest realizowany. Od daty zatrzymania mamy 48 godzin na wykonanie czynności procesowych. Tak jak wspominałam we wtorek – czynności procesowe w dniu dzisiejszym będą przeprowadzane przez Śląski Wydział Zamiejscowy – mówi prokurator Ewa Bialik, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej.

 – W odpowiednim czasie zakres zarzutu na pewno przedstawimy. Teraz nie jest moment, byśmy mogli o tym mówić – dodaje Ewa Bialik.

Jak informują media sprawa zawodnika MMA mocno się komplikuje. Dziś miał lub dopiero ma (trwa przesłuchanie) usłyszeć nie jeden a kilkanaście zarzutów. W sieci pojawiły się zdjęcia z doprowadzenia Mameda Ch. na przesłuchanie – widać na nich, że…

Mamed Ch. tak jak podczas zatrzymania jest spokojny i nie stawia żadnego oporu. 

Wczoraj na polecenie  prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach, Mamed Ch. został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji w asyście BOA. Mameda zatrzymano pod zarzutem paserstwa luksusowych samochodów. 

Jak dowiedział się TVN24 prokurator po przesłuchaniu zatrzymanego ma zdecydować się na postawienie nawet kilkunastu zarzutów. Wtedy zapadnie też decyzja ws. tymczasowego aresztowania. Podobną informację podało Radio ZET. 

Komentarze