Marina Łuczenko-Szczęsna wyceniona na 15 tysięcy…

Maria Łuczenko-Szczęsna to polska piosenkarka, kompozytorka, aktorka ukraińskiego pochodzenia. Jest żoną piłkarza Wojciecha Szczęsnego.

Małżonkowie mają syna Liama, który urodził się w 2018 roku. Obecnie mieszkają w Turynie w północno-zachodniej części Włoch.

Marina słynie z niepowtarzającego się stylu oraz dziewczęcej urody. Jak łatwo zauważyć zawsze przejawia się u niej gracja oraz klasa. Wszystko za sprawą umiejętnie dobranych stylizacji i wyczucia taktu. Aktorka wzięła udział  w tegorocznym Paris Fashion Week co niewątpliwie potwierdza fakt, że gwiazda po prostu kocha modę i śledzi aktualne trendy.

Marina od lat wypracowała sobie indywidualny styl, stąd niedziwne, że mało kiedy można spotkać ją w ubraniach z sieciówek, a jeżeli już to stanowią one jedynie skromny dodatek. Stylizacja jaką miała na sobie podczas modowego wydarzenia stanowi kombinację najlepszych, luksusowych marek.

Najnowszy look celebrytki na  Fashion Week Paris został wyceniony na 15 tysięcy złotych. W grę wchodzi zaledwie kilka ubrań oraz dodatki. W jaką część garderoby Marina zainwestowała najwięcej?

Gwiazda postawiła na dwa najmodniejsze trendy sezonu: kratę oraz skórę.

W tym sezonie marynarka w kratkę to absolutny must have sezonu. Aktorka zapłaciła za nią 6555zł. Do tego skórzane spodnie, którym charakteru dodają oryginalne wiązania przy kostce. Kosztowały one  5800 zł!

 

ZOBACZ TEŻ:Nowy banknot 19 zł trafia do obiegu! Będzie dostępny za kilka dni

 

Największą uwagę przyciągają jednak dosyć ekstrawaganckie buty, które jak się okazuje nosi również również Jessica Mercedes, Joanna Horodyńska i Sara Boruc. Jest to model Chain-Embellished Mesh Sandals marki Bottega Veneta, za który trzeba zapłacić ok. 3 tys. złotych.

Niewątpliwie piosenkarka jest ikoną mody, nie boi się eksperymentować ze stylami i jest przez to wyrazista. Emanuje pewnością siebie oraz gracją. Uwielbia luksusowe marki, ale jak widać całkowicie nowe i odważne trendy współgrają z jej piękną urodą.

 

Komentarze