Martyniuk spokojnie grał koncert. NAGLE na scenę wbiegła…

Zenek Martyniuk spokojnie śpiewał na scenie. Nikt nie spodziewał się tego, co się za chwilę wydarzy!

Zenon Martyniuk to jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Wokalista zespołu „Akcent” znany jest nie tylko wśród fanów muzyki disco polo, ale także wśród niemal wszystkich grup społecznych. Ostatnio Zenek został nawet twarzą sieci sklepów Media Markt. Za podpisanie kontraktu miał zgarnąć okrągły milion złotych. Jednak na jego koncercie wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Lato w pełni. To oznacza także koncerty! Mimo nadal obowiązujących ograniczeń organizatorzy – spełniając wymogi sanitarne– chętnie organizują plenerowe, muzyczne wydarzenia. Jednym z takich wydarzeń był zorganizowany koncert w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Każdego tygodnia w jednym z polskich miast odbywa się koncert z udziałem wieku gwiazd estrady. W Chełmie wystąpił m.in. Zenek Martyniuk. Kiedy spokojnie śpiewał na scenę nagle wbiegła…

…Edyta Górniak, która wcześniej zaśpiewała m.in. swój najnowszy singiel zatytułowany: „Lime”. Wykonała także piosenkę: „Król”. Później nieoczekiwanie zjawiła się na scenie w trakcie występu Zenka Martyniuka.

Zenon Martyniuk śpiewając  utwór: „Życie to są chwile” nie spodziewał się wizyty Edyty Górniak. Piosenkarka zaczęła tańczyć w rytm znanej niemal każdemu Polakowi piosenki. Następnie zeszła ze sceny. Zenek Martyniuk podziękował jej za występ. Zdarzenie zarejestrowały kamery. Wideo jest jednym z najpopularniejszych w Polsce.

Komentarze